Kolekce Jablonec

Kolekce produktů Jablonec

Všechny fanouškovské předměty z této kolekce zdobí výrazný nápis Jablonec, který se váže k fotbalovému klubu, ale i k městu. Nápis je doplněn decentním logem FK Jablonec, ale nechybí ani motiv jabloně z městského znaku. Hrdě se totiž hlásíme ke svým kořenům ve městě a zeleném regionu.

Suvenýry lze zakoupit ve fanshopu v budově Víceúčelového zařízení sportovního areálu Střelnice. Otevřeno je každý den od pondělí do pátku v čase 7:00 - 15:00. V případě, že bude fanshop uzavřen v provozní době, je možné si vyžádat jeho otevření na sekretariátu FK v budově hlavní tribuny.

Přejeme si, aby nakupování klubových suvenýrů pro Vás bylo jednoduché, rychlé a komfortní. Proto můžete z pohodlí domova vybírat a nakupovat naše zboží na moderní verzi e-shopu.

NAKOUPIT ZDE

Rychlé zprávy

Fanshop 19.12. zavírá!

Klubový fanshop bude v roce 2018 naposledy otevřen ve středu 19. prosince od 7 do 15 hodin! Přijďte si nakoupit poslední dárky se symbolikou vašeho oblíbeného klubu! Online objednávky již není možné vyřídit. Až zase 2. ledna 2019! Přejeme krásné svátky!

Vstupenky v Astaně

Výdej vstupenek pro fanoušky Jablonce, kteří cestují do Astany na utkání Evropské ligy UEFA, bude u hlavního vstupu na stadion Astana arena. Výdejní místo bude označeno a bude otevřeno ve čtvrtek 8. 11. od 20:45 hodin místního času!

Tréninky a TK před EL UEFA

INFORMACE PRO MÉDIA: Středa 24. října 2018, Jablonec nad Nisou 16:00 předzápasová TK FK Jablonec za účasti trenéra a kapitána (tiskové středisko FK Jablonec v budově Střelnice, vstup možný od 15:30, možnost vyzvednutí akreditací na utkání); 16:45 trénink Vrkoslavice (prvních 15 minut otevřený pro média); 18:30 předzápasová TK FC Astana (tiskové středisko FK Jablonec v budově Střelnice); 19:00 trénink FC Astana (FK Jablonec, prvních 15 minut otevřený pro média).

Autobus po utkání s Astanou

Po čtvrtečním utkání Evropské ligy proti FC Astana bude pod stadionem přistaven autobus, který může rozvést fanoušky po Jablonci a končit bude na Ostrém rohu ve Mšeně.