Kolekce Jablonec

Kolekce produktů Jablonec

Všechny fanouškovské předměty z této kolekce zdobí výrazný nápis Jablonec, který se váže k fotbalovému klubu, ale i k městu. Nápis je doplněn decentním logem FK Jablonec, ale nechybí ani motiv jabloně z městského znaku. Hrdě se totiž hlásíme ke svým kořenům ve městě a zeleném regionu.

Suvenýry lze zakoupit ve fanshopu v budově Víceúčelového zařízení sportovního areálu Střelnice. Otevřeno je každý den od pondělí do pátku v čase 7:00 - 15:00. V případě, že bude fanshop uzavřen v provozní době, je možné si vyžádat jeho otevření na sekretariátu FK v budově hlavní tribuny.

Přejeme si, aby nakupování klubových suvenýrů pro Vás bylo jednoduché, rychlé a komfortní. Proto můžete z pohodlí domova vybírat a nakupovat naše zboží na moderní verzi e-shopu.

NAKOUPIT ZDE

Rychlé zprávy

TESTOVACÍ CENTRUM

Pokud potřebujete informace o provozu testovacího centra na Střelnici, které neprovozuje přímo klub, ale pouze využívá jeho prostory, obraťte se na samotné centrum na telefonním čísle 721 555 372. Děkujeme za pochopení!

Na MOL Cup jen tribuna A

Ve čtvrtek 11. 11. odehrajeme na Střelnici utkání MOL Cup proti Varnsdorfu a pro diváky bude z organizačních důvodů otevřena jen hlavní tribuna. Majitelé permanentek z B tribuny se samozřejmě dostanou také na hlavní tribunu A. Ostatní fans mají vstup za 50 Kč. Více informací v článku.

Vstupenky na Hradec!

V neděli hrajeme od 16:00 proti Hradci Králové na hřišti v Mladé Boleslavi. Vstupenky pro fanoušky Jablonce do sektoru hostů jsou v prodeji POUZE ONLINE! Nakupovat vstupenky můžete NA TOMTO ODKAZU! Jiná možnost nákupu vstupenek do sektoru hostů není. Pouze online.

BALÍČKY NA RANDERS A ALKMAAR

Upravili jsme pro vás ceny balíčku na zbylé dva zápasy Evropské konferenční ligy UEFA! Neváhejte a pořiďte si vstupenky na dva domácí zápasy proti Randers a Alkmaaru za zvýhodněnou cenu! Detaily ohledně prodeje najdete v článku na webu!

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.