Dětský fanklub

Ahoj,

zajímá tě fotbal a jsi mladší 15 let?

Přidej se k nám a pojď s náma na fotbal! Staň se fotbalovým fanouškem a získej zážitky nebo krásné klubové dárky.

Co dostaneš, když se staneš členem fanklubu?

• kartu pro vstup na stadion pro všechna domácí zápasy FK Jablonec
  • deníček fanouška pro sezónu 2017/18
  • možnost setkání s hráči A týmu
  • pozvání na atraktivní akce mimo stadion
  • SMS zprávu se sestavou FKJ před každým zápasem
  • slevy v klubovém fanshopu
  • možnost sedačky v bezpečném rodinném sektoru
  • vyškolený perzonál při zápasech i všech dalších akcích

Cena ročního členství je 400 Kč. Pro věrné fanoušky z minulé sezóny platí cena po slevě 200 korun!

Akce fanklubu

Vojta Kubista s Víťou Benešem volali dětem, jak se měli první den ve škole :-)

Fanklubisté se zúčatnili Soví noci. I se sovičkou Jizerkou.

Obrázek od dětí se dostal na billboard.

Členové dětských fanklubů lyžovali s Jizerkou.

Advent na Střelnici.

V rámci Víkendu otců soutěžili děti o možnost doprovodit hráče na hřiště.

A chystáme mnoho dalšího:) Sleduj náš web a sociální sítě, abys měl/a přehled o všech našich akcích!

Informace pro rodiče

Nabídku dětských permanentek a blížší informace, kde a jak si členství pořídit, naleznete v sekci permanentky.

Patron dětských fanklubů

Patronem dětského fanklubu je od jeho založení v létě 2015 dlouholetá opora a legenda Jablonce - Václav Halama

V sezoně 1968/69 vedl tým jako kapitán za vytouženým postupem, ale na poslední chvíli Jablonci nejvyšší soutěž unikla.

Po skončení kariéry se stal také úspěšných trenérem, a to především za hranicemi. Posléze se stal uznávaným hráčským agentem a fotbalovým diplomatem.

Rychlé zprávy

Los 3. kola MOL Cupu

V pátek 14. září se losovalo v Praze 3. kolo Poháru MOL Cup. Los nám za soupeře určil druholigové FK Pardubice a hrát se bude na půdě našeho soupeře. Přesný termín bude upřesněn.

Michal Černák v repre

Na přípravné zápasy s Polskem byl nominován do výběru české reprezentace U16 Michal Černák. Člen týmu našeho dorostu U19 odehraje zápasy s národním týmem Broumově.

Balíčky na Evropskou ligu

V pondělí 10. září je poslední den předprodeje balíčků na domácí zápasy Evropské ligy UEFA pro majitele placených permanentek. Od úterý 11. září 8:00 hodin bude spuštěn volný prodej balíčků online a v Eurocentru Jablonec. Balíčky budou k dispozici také na vybraných prodejních místech sítě Ticketstream.

Tomáš Čvančara v repre

Útočník Tomáš Čvančara se objevil v nominaci reprezentace U19 pro přípravné zápasy proti Saúdské Arábii a Pardubicím B. Zápasy se odehrají v úterý 14. srpna v Moravské Třebové a ve čtvrtek 16. srpna ve Svitavách. Mezi náhradníky figuruje také nová akvizice ze Sparty Jaroslav Peřina.