Dětský fanklub

Ahoj,

zajímá tě fotbal a jsi mladší 15 let?

Přidej se k nám a pojď s náma na fotbal! Staň se fotbalovým fanouškem a získej zážitky nebo krásné klubové dárky.

Co dostaneš, když se staneš členem fanklubu?

• kartu pro vstup na stadion pro všechna domácí zápasy FK Jablonec
  • deníček fanouška pro sezónu 2017/18
  • možnost setkání s hráči A týmu
  • pozvání na atraktivní akce mimo stadion
  • SMS zprávu se sestavou FKJ před každým zápasem
  • slevy v klubovém fanshopu
  • možnost sedačky v bezpečném rodinném sektoru
  • vyškolený perzonál při zápasech i všech dalších akcích

Cena ročního členství je 400 Kč. Pro věrné fanoušky z minulé sezóny platí cena po slevě 200 korun!

Akce fanklubu

Vojta Kubista s Víťou Benešem volali dětem, jak se měli první den ve škole :-)

Fanklubisté se zúčatnili Soví noci. I se sovičkou Jizerkou.

Obrázek od dětí se dostal na billboard.

Členové dětských fanklubů lyžovali s Jizerkou.

Advent na Střelnici.

V rámci Víkendu otců soutěžili děti o možnost doprovodit hráče na hřiště.

A chystáme mnoho dalšího:) Sleduj náš web a sociální sítě, abys měl/a přehled o všech našich akcích!

Informace pro rodiče

Nabídku dětských permanentek a blížší informace, kde a jak si členství pořídit, naleznete v sekci permanentky.

Patron dětských fanklubů

Patronem dětského fanklubu je od jeho založení v létě 2015 dlouholetá opora a legenda Jablonce - Václav Halama

V sezoně 1968/69 vedl tým jako kapitán za vytouženým postupem, ale na poslední chvíli Jablonci nejvyšší soutěž unikla.

Po skončení kariéry se stal také úspěšných trenérem, a to především za hranicemi. Posléze se stal uznávaným hráčským agentem a fotbalovým diplomatem.

Rychlé zprávy

2 zápasy bez trenéra

Hlavní trenér FK Jablonec Petr Rada byl na čtvrtečním zasedání (9. 5. 2019) Disciplinární komise potrestán zákazem výkonu funkce na 2 zápasy a pokutou 30 tisíc korun za nevhodné chování vůči rozhodčímu při utkání v Plzni.

Legendy v Löbau

Stará garda FK Jablonec se v sobotu zúčastní již počtvrté halového turnaje v německém Löbau, který pořádá tým Horken Kittlitz. "Tým jsme složili opět výborný a já pevně věřím, že turnaj potřetí vyhrajeme," říká Štefan Mihálik. Sestava: Braniš, Hromádko, Vaněček, Sitarčík, Mihálik, Kubín, Rožeň, Bělina, Kocúr, Fedák a Leden.

Čvančara do Empoli

Útočník Tomáš Čvančara zamířil na půlroční hostování s opcí do italského klubu Empoli FC. Hodně štěstí, Tome!

Janetzký do Opavy

Záložník Jakub Janetzký stráví jarní část sezóny opět v Opavě. Mladý středopolař hrál v Opavě již na podzim. Jakub Janetzký se k Jablonci připojí po sezóně. Ať se ti daří, Kubo!