Fanoušci

Pro fanoušky

Jsme regionální klub, který je orientován na fanoušky. Nenabízíme však jen kvalitní fotbal, ale i příjemné strávení volného času. Proč to děláme?

Více o poslání klubu

Dotazy na klub

Diskuzní forum

Diskuzní fórum

Jablonecký gól

Jablonecký gól nabízí před každým domácím utkáním čtenářům unikátní rozhovory s hráči, zajímavosti z kabiny soupeře i další novinky z našeho klubu. Nakoukněte do jeho elektronického archivu.

Číst

Ke stažení

Počítač je věc, se kterou trávíme hodně času. Proč si jej tedy nevyzdobit v klubových barvách? Vyberte si hned z několika vyladěných pozadí, která jsou pro vás k dispozici v různých formátech.

Ke stažení

Rychlé zprávy

Tomáš Čvančara v repre

Útočník Tomáš Čvančara se objevil v nominaci reprezentace U19 pro přípravné zápasy proti Saúdské Arábii a Pardubicím B. Zápasy se odehrají v úterý 14. srpna v Moravské Třebové a ve čtvrtek 16. srpna ve Svitavách. Mezi náhradníky figuruje také nová akvizice ze Sparty Jaroslav Peřina.

Ve středu v Hrádku n. N.

Ve středu 18. července odehrajeme v Hrádku nad Nisou poslední přípravné utkání před startem nového ročníku FORTUNA:LIGY. Na stadionu v Hrádku je výkop v 17:00.

Tisková konference

V úterý 17. července ve 13:00 hodin se na Střelnici uskuteční tisková konference před startem nového soutěžního ročníku FORTUNA:LIGY. Tiskovou konferenci budeme v přímém přenosu vysílat na našem Facebooku!

Prodej permanentek

Prodej permanentek pokračuje také v týdnu před startem FORTUNA:LIGY! Každý všední den do 15 hodin na sekretariátu klubu. Navíc můžete k zakoupení permanentky využít také online prodej! V online prodeji je však možné zakoupit pouze permanentku v základní plné ceně.