Fanoušci

Pro fanoušky

Jsme regionální klub, který je orientován na fanoušky. Nenabízíme však jen kvalitní fotbal, ale i příjemné strávení volného času. Proč to děláme?

Více o poslání klubu

Dotazy na klub

Diskuzní forum

Diskuzní fórum

Jablonecký gól

Jablonecký gól nabízí před každým domácím utkáním čtenářům unikátní rozhovory s hráči, zajímavosti z kabiny soupeře i další novinky z našeho klubu. Nakoukněte do jeho elektronického archivu.

Číst

Ke stažení

Počítač je věc, se kterou trávíme hodně času. Proč si jej tedy nevyzdobit v klubových barvách? Vyberte si hned z několika vyladěných pozadí, která jsou pro vás k dispozici v různých formátech.

Ke stažení

Rychlé zprávy

B-tým poprvé doma!

V sobotu 17. srpna se od 10:15 hodin představí náš B-tým na domácím hřišti v Břízkách! Soupeřem mu bude Jiskra Ústí nad Orlicí. Permanentkáři, ženy a děti mají vstup zdarma, ostatní za 40 Kč.

Permanentky 2019/2020

V pátek 12. července 2019 nebude možné z technických důvodů prodávat permanentky na sezónu 2019/2020! Děkujeme za pochopení

Sekretariát do 13 hodin!

Ve středu 12. června 2019 bude z technických důvodů sekretariát v provozu jen do 13 hodin! Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Permanentky 2019/2020

Prodej permanentek je nyní od 10. června každý všední den od 7 do 15 hodin na sekretariátu FK Jablonec na Střelnici. Nakupovat můžete samozřejmě také online NA TOMTO ODKAZU.