Aktualita
5
březen
2018

Zapojte se do aukce pro děti s Markem Kyselou


AKTUALIZACE: Když stoper Marek Kysela končil v Jablonci profesionální kariéru kvůli trvajícím potížím s epilepsií, byla to pro všechny v klubu rána. Marek Kysela si prošel těžkými roky a rozhodl se pomoct dětem, které mají stejnou nemoc – epilepsii. Aukce byla prodloužena do 30. dubna 2018!

„S partnerkou Lenkou jsme se rozhodli, že chceme pomoct dětem, které mají stejnou nemoc jako já. Žít s epilepsií není vůbec jednoduché a dokážu si představit, čím si musí jako malé děti projít. Po operaci mozku jsem musel nosit speciální masku, která mi na fotbale chránila operované místo. S klukama v kabině jsme ji podepsali a dávám ji do aukce. Přál bych si, aby se vybrala dostatečně vysoká částka, která by podpořila Kliniku dětské neurologie Fakultní nemocnice Motol, kde léčí také epilepsii,“ říká Marek Kysela k charitativní aukci, jejíž výtěžek pomůže dětem s epilepsií.

A proč právě dětské oddělení FN Motol? Právě tam je nejbližší dětská neurologie, kde se také zabývají léčbou epilepsie. Věříme, že se do aukce zapojíte s námi a přispějete na dobrou věc. Do aukce bude zařazen také podepsaný zápasový dres Marka Kysely, ve kterém odehrál své poslední ligové zápasy za Jablonec.

Charitativní aukce na podporu léčby epilepsie u dětí v FN Motol byla prodloužena a bude ukončena 30. dubna 2018. Zapojte se i vy! Za Jablonec. V první linii.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.