březen

Zapojte se do aukce pro děti s Markem Kyselou

AKTUALIZACE: Když stoper Marek Kysela končil v Jablonci profesionální kariéru kvůli trvajícím potížím s epilepsií, byla to pro všechny v klubu rána. Marek Kysela si prošel těžkými roky a rozhodl se pomoct dětem, které mají stejnou nemoc – epilepsii. Aukce byla prodloužena do 30. dubna 2018!

„S partnerkou Lenkou jsme se rozhodli, že chceme pomoct dětem, které mají stejnou nemoc jako já. Žít s epilepsií není vůbec jednoduché a dokážu si představit, čím si musí jako malé děti projít. Po operaci mozku jsem musel nosit speciální masku, která mi na fotbale chránila operované místo. S klukama v kabině jsme ji podepsali a dávám ji do aukce. Přál bych si, aby se vybrala dostatečně vysoká částka, která by podpořila Kliniku dětské neurologie Fakultní nemocnice Motol, kde léčí také epilepsii,“ říká Marek Kysela k charitativní aukci, jejíž výtěžek pomůže dětem s epilepsií.

A proč právě dětské oddělení FN Motol? Právě tam je nejbližší dětská neurologie, kde se také zabývají léčbou epilepsie. Věříme, že se do aukce zapojíte s námi a přispějete na dobrou věc. Do aukce bude zařazen také podepsaný zápasový dres Marka Kysely, ve kterém odehrál své poslední ligové zápasy za Jablonec.

Charitativní aukce na podporu léčby epilepsie u dětí v FN Motol byla prodloužena a bude ukončena 30. dubna 2018. Zapojte se i vy! Za Jablonec. V první linii.