Zápas s Krasnodarem živě na webu!

FK Jablonec FK Krasnodar
Přípravná utkání, přát. ne 26. 1. 2020, 13:00

Jablonecké fotbalisty čeká v neděli na španělském herním soustředění první přípravný zápas. Soupeřem nám bude druhý tým ruské Premier ligy FK Krasnodar!

Od středy se naše výprava pilně připravuje na nadcházející ligové boje na Pyrenejském poloostrově. První herní prověrka nás čeká proti podzimnímu účastníkovi základní skupiny Evropské ligy z Krasnodaru. Ten se sice do jarní části EL těsně neprobojoval, ale ve skupině s Basilejí, Getafe a Trabzonsporem nasbíral solidních devět bodů a skončil třetí. V domácí ruské Premier lize je Krasnodar druhý, když na vedoucí Zenit Petrohrad ztrácí deset bodů.

Tým Krasnodaru byl založen teprve před dvanácti lety, na prvoligovou scénu se probojoval v roce 2011. O tři roky později si už tým s býkem ve znaku vyzkoušel premiérovou účast v základní skupině Evropské ligy. Má za sebou bitvy s věhlasnými soupeři, se španělským Realem Sociedad, francouzským Lille, anglickým Evertonem či bundesligovými Dortmundem a Wolfsburgem. Kádr „býků“ je nabitý reprezentanty, hlavní hvězdou a ceněným hráčem je švédský reprezentační záložník Cleasson.

"Zítra nás čeká první zápas, tak se na to těšíme. Je to druhý tým ruské ligy, takže to bude těžký soupeř. Je to výborná konfrontace a takového soupeře nepotkáme každý den. Uvidíme, jak zápas dopadne," říká před utkáním stoper Jakub Jugas.

Rusové už ve Španělsku první přípravný zápas odehráli, ve středu porazili po obratu 2:1 Dynamo Bukurešť. Nedělní přípravný zápas mezi naším Jabloncem a Krasnodarem se odehraje v tréninkovém centru Marbella Football Center s výkopem od 13 hodin, zápas vám nabídneme na našem klubovém YouTube kanálu v přímém přenosu!