Zápas s Hradcem Králové je odložen!

FK Jablonec FC Hradec Králové
ePojisteni.cz liga, 16. kolo út 14. 3. 2017, 17:00

Páteční utkání proti Hradci Králové bylo pro kalamitní stav v celém regionu odloženo na jaro 2017. O přesném termínu bude teprve rozhodnuto.

V Jablonci a jeho okolí napadlo v noci na čtvrtek přes třicet centimetrů těžkého mokrého sněhu. "Od pondělního dopoledne topíme a kotelna jede na plné obrátky. Bohužel ale spad sněhu je a má být ještě větší, než kolik zvládne trávník pojmout a kolik může odtát," řekl k aktuální situaci tiskový mluvčí Jablonce Štěpán Hanuš.

Ani předpověď na další hodiny není příznivá a po dohodě s vedením soutěže a Policií ČR došlo k odložení utkání na jaro. "Od dnešního rána na úklidu sněhu pracoval dostatek lidí s veškerou technikou, a i kdyby se povedlo hřiště, všechny technické zóny okolo a tribuny nějakým zázrakem očistit, tak trávník by byl vzhledem k předpovědi počasí pravděpodobně stejně neregulérní," dodal Hanuš.

Po dohodě s Policií ČR vzhledem k bezpečnosti diváků na příchodových cestách a komunikacích utkání LFA odložila.

Prodané vstupenky na zápas s Hradcem zůstávají v platnosti i pro náhradní termín.

Author Štěpán Hanuš