Aktualita
20
červen
2017

Záložník Adam Kučera míří do Jablonce!


První letní posilou Jablonce se stává čtyřiadvacetiletý krajní záložník Adam Kučera. Odchovanec Sparty Praha hrál naposledy ve Vlašimi. Na severu Čech podepsal roční hostování s opcí.

Adam Kučera je skvěle technicky vybavený krajní záložník, který prošel všemi mládežnickými výběry Sparty Praha a prokousal se až do ligového A týmu. Připsal si také starty v národních týmech od 16 do 19 let. Adam Kučera může hrát jak na levé straně, tak i na pravém křídle.

Adam Kučera si vyzkoušel také zahraniční angažmá v Ružomberoku, kam odešel na hostování. Poslední půlrok strávil v druhé nejvyšší soutěži v České republice v dresu Vlašimi. Připsal si 15 startů, ve kterých vstřelil tři branky a zaznamenal jednu asistenci. Nyní má před sebou šanci prosadit se také do české nejvyšší soutěže.

„Je to pro mě obrovský posun v kariéře. V 19 letech jsem byl v áčku Sparty, od té doby mě trápily zranění a nedařilo se mi prosadit se. Takže konečně po letech snahy a úsilí jsem se konečně dostal do prvoligového týmu. A ještě navíc do dost kvalitního. Jsem šťastný z příchodu do Jablonce,“ říká čtyřiadvacetiletý rodák z Děčína, který se hned 19. června zapojil s týmem do letní přípravy. 

Profil Adama Kučery

Narozen: 25. 2. 1993

Výška: 187 cm

Váha: 77 kg

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.