Žáci sahali po výhře s West Bromwich Albion

V pátek měli naši žáci U13 v Anglii na programu utkání v akademii West Bromwich Albion. A naši kluci předvedli velmi dobrý výkon, i když nakonec prohráli těsně 5:7.

Opět se hrálo na zastřešené umělé trávě systémem 8+1. Tentokrát se hrálo 3x25 min. "O vítězství jsme přišli až v poslední třetině díky dvěma slepeným brankám. Po úvodní třetině bylo skóre vyrovnané 2:2, první branku vstřelil Šimon Drda po průniku a přihrávce Matěje Jodase. Druhou branku přidal Michal Černák po asistenci Vojty Linharta. Prostřední třetinu jsme vyhráli 2:1, obě branky vstřelil Míša Černák. První z pokutového kopu nařízeného za faul na Matěje Jodase, druhou po pěkné akci Adama Šáfra a Vojty Linharta. V poslední třetině nejprve srovnal soupeř na 4:4. My jsme ještě dokázali odpovědět, když po akci Matěje Jodase a Vojty Linharta zvýšil na 5:4 Michal Černák. Pak nás dostaly do kolen dvě slepené branky během minuty. Ve snaze o vyrovnání jsme inkasovali naposled z brejku po našem rohovém kopu. I přes prohru 5:7 si kluci za předvedený výkon zaslouží pochvalu," hodnotí utkání proti WBA trenér Jan Kozderka.

V sobotu čeká naše žáky poslední utkání s FC Tottenham Hotspur a následně dlouhá cesta domů.