Žáci U14 jasně přehráli soupeře z Vyšehradu

Sobotní domácí utkání přineslo 9 gólů! Vždy se radovali jablonečtí hráči.

ČLŽ U14                        Kolo: 5                                    Datum: 19. 9. 2020

FA JABLONEC - SLAVOJ VYŠEHRAD 9:0 (5:0)

Sestava FA Jablonec: Hnyk-Hlubuček, Vopat, Chýlek, Hanč-Mihalo (51. Hecko), Vrabec-Kostka, Kurfiřt, Růta (51. Rejnart Š.)- Rejnart T. (55. Šíra)

Trenéři: Bejda, Řezníček

Branka FA Jablonec: 4., 61., 64. Kostka, 10., 22., 68. Vrabec, 26., 29. Rejnart T., 45. Růta

Potrestání FA Jablonec:

Sestava soupeř: Pryadko (41. Škubal) - Azilinon, Tegelbeckers, Gumiňski, Horník, Abubakr Mohamed, Prachař, Petr,Vu Viet Hung, Mohammed, Dovrtěl (41. Abubakr Mustafa)

Branky soupeř:

Potrestání soupeř:

Hřiště/povrch: Tráva Mozartova

Rozhodčí: Šedivka-Svoboda, Urbánek

Komentář:

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a odměnou nám byl gól už ve 4. minutě, kdy nepovedený odkop brankáře vrátil do branky Kostka - 1:0. Už o minutu později Kostka připravil míč jako na podnose Růtovi, který se ale z hranice malého vápna netrefil do odkryté branky. Velice aktivní Kostka připravil v 7. minutě skvělý centr, který Chýlek umístil pouze do břevna. Naopak v 10. minutě jsme se radovali podruhé, odražený míč na hranici pokutového území obstřelem trefil Vrabec - 2:0. Ve 22. minutě si Vrabec připsal další zářez, když si jeho střelu pod břevno srazil brankář do vlastní sítě - 3:0. Nastartoval nám tím skvělou sedmiminutovou pasáž, kdy se ještě v 26. a 29. minutě trefil Tadeáš Rejnart po dvou průnikových přihrávkách - 5:0. Ve druhém poločase se po deseti minutách trefil hlavou Růta, když skvělou standardní situaci zahrál Kostka - 6:0. Až v 53. minutě přišla první šance hostů, se kterou si ale domácí obrana poradila. V 61. a 64. minutě přidal dvě branky vynikající Kostka, který nejdříve využil průnikovou přihrávku od Hecka poté s Kurfiřtem vyřešili přečíslení - 8:0. V 68. minutě si zapsal hattrick i Vrabec, kdy povedenou střelou pod břevno překonal hostujícího brankáře - 9:0. Za zmínku poté ještě stojí dvě situace, nejdříve v 71. minutě Šíra zaseknul v pokutovém území obránci a předložil na druhou stranu Kurfiřtovi, který z úrovně penalty přestřelil branku a individuální akce Šíry, když si v 74. minutě pohrál s hostující obranou a střelu poslal do tyče.