Reportáž
21
září
2020

Žáci U14 jasně přehráli soupeře z Vyšehradu


Sobotní domácí utkání přineslo 9 gólů! Vždy se radovali jablonečtí hráči.

ČLŽ U14                        Kolo: 5                                    Datum: 19. 9. 2020

FA JABLONEC - SLAVOJ VYŠEHRAD 9:0 (5:0)

Sestava FA Jablonec: Hnyk-Hlubuček, Vopat, Chýlek, Hanč-Mihalo (51. Hecko), Vrabec-Kostka, Kurfiřt, Růta (51. Rejnart Š.)- Rejnart T. (55. Šíra)

Trenéři: Bejda, Řezníček

Branka FA Jablonec: 4., 61., 64. Kostka, 10., 22., 68. Vrabec, 26., 29. Rejnart T., 45. Růta

Potrestání FA Jablonec:

Sestava soupeř: Pryadko (41. Škubal) - Azilinon, Tegelbeckers, Gumiňski, Horník, Abubakr Mohamed, Prachař, Petr,Vu Viet Hung, Mohammed, Dovrtěl (41. Abubakr Mustafa)

Branky soupeř:

Potrestání soupeř:

Hřiště/povrch: Tráva Mozartova

Rozhodčí: Šedivka-Svoboda, Urbánek

Komentář:

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a odměnou nám byl gól už ve 4. minutě, kdy nepovedený odkop brankáře vrátil do branky Kostka - 1:0. Už o minutu později Kostka připravil míč jako na podnose Růtovi, který se ale z hranice malého vápna netrefil do odkryté branky. Velice aktivní Kostka připravil v 7. minutě skvělý centr, který Chýlek umístil pouze do břevna. Naopak v 10. minutě jsme se radovali podruhé, odražený míč na hranici pokutového území obstřelem trefil Vrabec - 2:0. Ve 22. minutě si Vrabec připsal další zářez, když si jeho střelu pod břevno srazil brankář do vlastní sítě - 3:0. Nastartoval nám tím skvělou sedmiminutovou pasáž, kdy se ještě v 26. a 29. minutě trefil Tadeáš Rejnart po dvou průnikových přihrávkách - 5:0. Ve druhém poločase se po deseti minutách trefil hlavou Růta, když skvělou standardní situaci zahrál Kostka - 6:0. Až v 53. minutě přišla první šance hostů, se kterou si ale domácí obrana poradila. V 61. a 64. minutě přidal dvě branky vynikající Kostka, který nejdříve využil průnikovou přihrávku od Hecka poté s Kurfiřtem vyřešili přečíslení - 8:0. V 68. minutě si zapsal hattrick i Vrabec, kdy povedenou střelou pod břevno překonal hostujícího brankáře - 9:0. Za zmínku poté ještě stojí dvě situace, nejdříve v 71. minutě Šíra zaseknul v pokutovém území obránci a předložil na druhou stranu Kurfiřtovi, který z úrovně penalty přestřelil branku a individuální akce Šíry, když si v 74. minutě pohrál s hostující obranou a střelu poslal do tyče.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.