Vyrážíme na soustředění ve Španělsku

Pro herní kemp jsme letos zvolili poprvé Španělsko. Stejně jako v minulých letech v Portugalsku narazíme na soustředění na kvalitní zahraniční soupeře z různých zemí. V článku také najdete seznam hráčů, kteří na soustředění odcestují.

Ve čtvrtek 23. ledna odpoledne vyrážíme na herní soustředění. Po několika letech v Portugalsku měníme místo zimního herního soustředění. Poprvé se náš klub vydá do Španělska, přesněji do provincie Málaga. Herní soustředění se pro FK Jablonec odehraje ve vesničce Mijas, město nazývané Tarnisa za dob Římanů na Pyrenejském poloostrově, se nachází na západním pobřeží Málagy, asi 30 km od hlavního města provincie, v těsném sousedství Fuengiroly. Městečko obývá asi 60 tisíc místních obyvatel na rozloze 150 km2.

Přípravné zápasy odehrajeme na Marbella Stadium a v Marbella Training Center. Pokud bude k dispozici přímý přenos ze zápasů, budeme ho sdílet na klubovém webu a na klubových sociálních sítích.

Naše tréninkové centrum je přímo v areálu hotelu, kde budeme trávit soustředění. Kvalitní travnatá plocha se zázemím pro posilování a regeneraci je samozřejmostí.

Letošní zimu se o nás bude na soustředění starat agentura, která zajišťuje tréninkové kempy pro řadu věhlasných klubů.

Každý den pro vás budeme připravovat fotogalerie a videa z tréninků a činností našich hráčů a realizačního týmu. Chybět nebudou ani rozhovory s hráči, reportáže a ohlasy ze zápasů, včetně fotogalerií z utkání. Sledujte proto náš FacebookTwitterInstagram.

Kádr pro herní soustředění Marbella 2020

1 Jan Hanuš, 30 Vlastimil Hrubý, 33 Adam Richter

Obránci

4 Jakub Jugas, 5 David Štěpánek, 13 Dominik Plechatý, 16 Jan Krob, 20 Libor Holík, 28 Jaroslav Peřina

Záložníci

3 Tomáš Hübschman, 6 Tomáš Pilík, 7 Jakub Považanec, 8 Jan Sýkora, 14 Kasper Hämäläinen, 17 David Macháček, 18 Rafael Acosta, 24 Dominik Pleštil, 25 Vladimir Jovović, 27 Vojtěch Kubista, 31 Dominik Breda

Útočníci

15 Martin Doležal, 19 Jan Chramosta, 21 Jan Matoušek, 32 Oliver Velich

*na soustředění s týmem necestuje Miloš Kratochvíl, který bude léčit zranění v domácích podmínkách. K týmu se případně připojí později.

Přípravné zápasy Marbella 2020

Datum Čas Domácí Hosté Místo zápasu