Vstupenky na Plzeň mizí slušným tempem

FK Jablonec FC Viktoria Plzeň
Synot liga, 16. kolo ne 30. 11. 2014, 17:15

V neděli 30. listopadu v 17:15 hodin se v rámci posledního podzimního kola uskuteční dlouho očekávaný souboj o samotné čelo SYNOT ligy. O vstupenky na nedělní zápas podzimu z pohledu jabloneckých fotbalistů je v regionu velký zájem.

Předprodej na utkání Baumitu s lídrem tabulky běží necelý týden, nicméně vedení klubu očekává vysokou poptávku právě v den zápasu. Proto je dobré si zajistit své místo včas a nenechávat zakoupení vstupenky na kvalitní sedadlo na poslední chvíli. Vedení klubu se rozhodlo vyhovět příznivcům a otevře pokladny na stadionu Střelnice mimořádně i v pátek v čase 15:00 – 18:00 hodin.

Ve stejnou dobu bude otevřen také fanshop v nové multifunkční budově Střelnice. Tam se příznivci zelenobílých barev mohou dovybavit doplněným sortimentem nové kolekce „Jablonec“ nebo zakoupit nástěnný či zbrusu nový adventní kalendář pro děti.

Vstupenky je možné zároveň pořídit online nebo v prodejnách sítě Ticketstream. V případě, že ještě zůstanou volné vstupenky i po pátečním předprodeji, otevřou se pokladny na stadionu jako obvykle tři hodiny před výkopem, tedy v neděli v 14:15 hodin.

V pátek po celý den je ještě možné pořídit permanentní vstupenku na jaro, která v sobě zahrnuje i zápas proti plzeňské Viktorce. Prodej probíhá od 7:00 – 18:00 hodin na sekretariátu klubu. Pokladny stadionu budou otevřeny pro zájemce o jarní permanentku také v neděli po skončení samotného utkání s Plzní.

Author Štěpán Hanuš