Všichni na derby!

FC Slovan Liberec FK Jablonec
ePojisteni.cz liga, 28. kolo so 13. 5. 2017, 16:30

Vstupenky na Podještědské derby v Liberci jsou stále v prodeji i na jabloneckém sekretariátu!

V pořadí již 46. Podještědské derby na půdě odvěkého rivala se blíží. První šancí pořídit si vstupenky do sektoru jabloneckých fanoušků byla již při sobotním zápase s Plzní. Zbývající vstupenky zůstávají v prodeji na sekretariátu klubu i v týdnu před derby. S nákupem ale neváhejte a pořiďte si lístek na derby včas!

Pro dopravu do Liberce doporučujeme vlakové spojení s odjezdem v 13:57 hodin z vlakového nádraží v Jablonci. Na místě pak se můžete přidat k pochodu našich vlajkonošů od nádraží až k samotnému stadionu U Nisy.

Přímo na stadionu U Nisy je v plánu prodej speciálních triček pro jablonecké fanoušky. Jednotný vzhled našemu kotli na stadionu určitě dodá tu správnou kulisu! Při vstupu do sektoru tak za pouhých 100 korun získáte bílé tričko s unikátním motivem pro letošní Podještědské derby.

Zápas FC Slovan Liberec - FK Jablonec je na programu v sobotu 13. května 2017 od 16:30 hodin.

Author Štěpán Hanuš