Aktualita
22
březen
2018

Vojtěch Kubista prodloužil v Jablonci smlouvu!


Záložník Vojtěch Kubista bude hájit jablonecké barvy další dva roky! Na Střelnici podepsal nový kontrakt do 30. června 2020!

„Samozřejmě jsem rád, že v Jablonci pokračuji. Jsem spokojený, že klub, ve kterém jsem vyrůstal, měl zájem, abych tu pokračoval. Jsem tu od malička a pro Jablonec bych na hřišti umřel. I vzhledem k tomu, že tu mám rodinu, tak je pro nás důležité, že máme zase určitý klid a víme, kam patříme,“ říká k novému kontraktu jablonecký odchovanec Vojtěch Kubista.

Vojtěch Kubista je odchovancem jabloneckého fotbalu. V mládežnických kategoriích byl také chvíli ve Spartě, ale nejvíce se prosadil v Jablonci nad Nisou. Do ligového kádru se dostal na jaře roku 2013. V mladších kategoriích hrál více v ofenzivě, ale v přechodu do dospělých začal hrát také v obraně.

Aktuálně hraje náš univerzál nejvíce ve středu zálohy na pozici defenzivního záložníka, kde mu to nejvíce sedí. Ve své kariéře zatím nastoupil do 76 ligových zápasů a připsal si tři góly.

V letošní sezóně na gól v lize zatím stále čeká, nicméně důležitými góly se zapsal mezi střelce v poháru MOL Cup. V osmifinále v Olomouci režíroval naši výhru 4:3, když vstřelil dvě branky Sigmě, a výrazně nám pomohl k postupu do čtvrtfinále.

Nyní Vojtěch Kubista podepsal v Jablonci nový kontrakt, který trvá do 30. června 2020. 

Ať se ti daří, Vojto!

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.