This text will be replaced
září

Vít Beneš a Vojta Kubista přivítali žáky

První školní den se týkal stovek dětí na Jablonecku. Naši hráči navštívili žáky na Mozartovce a některé další pak pozdravili po telefonu!

První školní den nejen pro prvňáčky je něčím zvláštní. Po dvouměsíční zábavě se musejí děti vrátit do školních lavic. Někteří se na to těší, jiní to berou jako povinnost. Zpříjemnit jim start do nového školního roku chtěli jablonečtí fotbalisté Vít Beneš a Vojta Kubista. Druhý jmenovaný se vrátil na svoji známou půdu. Na základní škole v Mozartově ulici totiž studoval, to a velmi úspěšně, celé své dětství. Oba hráči pozdravili žáky páté a šesté třídy, kam docházejí i někteří mladí fotbalisté FK. Nejen pro ně byla návštěva ligových hráčů nečekaným příjemným překvapením.

Nebylo však v našich silách i díky tréninkové náplni objet všechny školy v regionu a naši hráči si připravili překvapení pro další mladé jablonecké příznivce. Vybraným dětem z Dětského fanklubu totiž odpoledne po jejich návratu ze školy domů osobně zavolali, aby je pozdravili, povzbudili do učení a taky je samozřejmě pozvali na nejbližší domácí zápas proti Dukle Praha. Koukněte na video z dnešní školní akce.

Členem Dětského fanklubu se může stát každý chlapec či dívka se zájmem o fotbal mladší 15 let a díky členství získává spoustu výhod!