Velký úspěch žáků na Junior North Cupu

Poslední květnovou sobotu se ve sportovním areálu ve Mšeně v Mozartově ulici uskutečnil tradiční mládežnický turnaj Junior North Cup Micro. Sedmnáctý ročník turnaje, který pořádá náš klub, vyhrál Xaverov. Historického úspěchu dosáhli naši žáci U7, kteří obsadili skvělé třetí místo!

Turnaje pro žáky ročníku 2009 a mladší (dívky od roku 2008) se zúčastnilo celkem 24 týmů, které byly rozděleny do 4 skupin. K překvapení turnaje patří celky SC Xaverov a SK Solnice. Právě tyto dva celky se spolu utkaly ve finále letošního ročníku Junior North Cupu Micro a zápas byl napínavou podívanou pro fanoušky. Nakonec se z vítězství 2:0 radoval Xaverov a zcela zaslouženě ovládl sobotní turnaj.

Jablonecké fanoušky hodně zajímal zápas o třetí místo, ve kterém se představilo družstvo žáků Jablonce U7. V cestě za medailí stál našim mladíkům loňský vítěz turnaje SK Slavia Praha. Naši hráči ukázali velkou chuť vítězit a výsledkem 3:1 si zajistili po dlouhých letech medailové umístění! Tentokrát na třetím místě.

Nejlepším střelcem turnaje se stal náš kanonýr Filip Sirůček, který vstřelil 23 branek! Cenu pro nejlepšího hráče získal Marek Daniš z FK Meteor Praha VIII. Mezi třemi tyčemi byl nejlepším Štěpán Hlavsa z SK Solnice.