Mládež
9
květen
2018

Velký úspěch žáků U13 na Ondrášovka cupu


Na největším turnaji a neoficiálním Mistrovství České republiky v turnaji Ondrášovka cup 2017/2018 obsadili naši mladší žáci pod vedením trenérů Stanislava Bejdy a Heřmana Kubína fantastické třetí místo.

Závěrečného turnaje v Rokycanech se zúčastnilo nejlepších 24 týmů z Čech a Moravy. V sobotní skupině náš tým v prvním zápase podlehl Karviné 1:2 (gól Holečko), porazil Ústí nad Labem 2:1 (Gaši, Husenica), remizoval s Teplicemi 1:1 (Gaši) a na závěr porazil Třinec 3:1 (Holečko, Bejda, Kuhn), a Prostějov 2:1 (Holečko 2). Postoupili jsme do finálové zlaté skupiny mezi nejlepších 8 týmů.

V neděli jsme nejprve porazili Zlín 2:1 (Holečko 2), remizovali s Mladou Boleslaví 1:1 (Gaši), prohráli se Slavií 1:2 (Bejda), porazili Tempo Praha 3:1 (Malý, Gaši, Holečko) a Olomouc 3:1 (Holečko 2, Bejda) a v závěrečném utkání jsme bojovali se Spartou o druhé místo. Utkání skončilo remízou 1:1 (Holečko).

Konečné třetí místo je velkým úspěchem celé žákovského fotbalu FK Jablonec. Nejlepším střelcem turnaje se stal Vojtěch Holečko a jako jediný tým jsme dokázali vstřelit gól oběma pražským S. Také jako jediný tým jsme dokázali v každém zápase dát gól. Náš tým reprezentovali: Vojta Vorel, Vladimír Bureš, kapitán Matěj Kubín, Ondřej Voldán, Matěj Bjaček, Tomáš Cvrček, Vojtěch Sýkora, Antonín Malý, Jan Štefan, Tadeáš Husenica, Stanislav Bejda, Jan Kuhn, Jakub Gaši, Vojta Holečko. 

Související zprávy


Sdílej


Nejnovější články

Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.