Mládež
květen

Velký úspěch žáků U13 na Ondrášovka cupu

Na největším turnaji a neoficiálním Mistrovství České republiky v turnaji Ondrášovka cup 2017/2018 obsadili naši mladší žáci pod vedením trenérů Stanislava Bejdy a Heřmana Kubína fantastické třetí místo.

Závěrečného turnaje v Rokycanech se zúčastnilo nejlepších 24 týmů z Čech a Moravy. V sobotní skupině náš tým v prvním zápase podlehl Karviné 1:2 (gól Holečko), porazil Ústí nad Labem 2:1 (Gaši, Husenica), remizoval s Teplicemi 1:1 (Gaši) a na závěr porazil Třinec 3:1 (Holečko, Bejda, Kuhn), a Prostějov 2:1 (Holečko 2). Postoupili jsme do finálové zlaté skupiny mezi nejlepších 8 týmů.

V neděli jsme nejprve porazili Zlín 2:1 (Holečko 2), remizovali s Mladou Boleslaví 1:1 (Gaši), prohráli se Slavií 1:2 (Bejda), porazili Tempo Praha 3:1 (Malý, Gaši, Holečko) a Olomouc 3:1 (Holečko 2, Bejda) a v závěrečném utkání jsme bojovali se Spartou o druhé místo. Utkání skončilo remízou 1:1 (Holečko).

Konečné třetí místo je velkým úspěchem celé žákovského fotbalu FK Jablonec. Nejlepším střelcem turnaje se stal Vojtěch Holečko a jako jediný tým jsme dokázali vstřelit gól oběma pražským S. Také jako jediný tým jsme dokázali v každém zápase dát gól. Náš tým reprezentovali: Vojta Vorel, Vladimír Bureš, kapitán Matěj Kubín, Ondřej Voldán, Matěj Bjaček, Tomáš Cvrček, Vojtěch Sýkora, Antonín Malý, Jan Štefan, Tadeáš Husenica, Stanislav Bejda, Jan Kuhn, Jakub Gaši, Vojta Holečko.