Pozvánka
9
leden
2018

Ve středu hrajeme proti Neugersdorfu


Ve středu nás čeká druhé přípravné utkání této zimy. Na umělce ve Mšeně se utkáme s německý FC Oberlausitz Neugersodrf. Výkop je v 15 hodin!

Přípravná utkání 2017/2018 | přát.


6
:
0
2:0

Branky JAB: 24. Jovović, 28. Tecl, 52. Doležal, 56. Lischka, 62. Schön, 84. Mihálik

Branky NEU:


Ve druhém zimním měření sil přivítáme tým, ve kterém ještě donedávna působil náš bývalý hráč Luboš Loučka. Momentálně je v kádru například bývalý hráč Teplic Štěpán Vachoušek.

Naposledy jsme se s Neugersdorfem utkali v září během reprezentační přestávky a vyhráli jsme 6:1. Tehdy se dvakrát trefili Martin Doležal se Standou Teclem, po jedné brance přidali Michal Trávník a Lukáš Masopust. Podobně, jako v úvodním duelu s Velkými Hamry, dostanou šanci také tentokrát téměř všichni hráči z kádru. V polovině náročného tréninkového týdne je přípravné utkání vhodným doplněním tréninkové zátěže.

Po německém soupeři, který hraje nižší soutěž, nás v dalším průběhu zimní přípravy čekají soupeři především z profesionálních soutěží. Během Tipsport ligy narazíme například na ligové celky Liberce a Jihlavy, na soustředění v Portugalsku nás pak čekají prvoligové týmy ze zahraničních soutěží.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.