Aktualita
27
září
2016

Valná hromada schválila nové představenstvo


André Leonardus Kruf se stal v pátek novým Předsedou představenstva společnosti Fotbalový Klub Jablonec, a.s. a zároveň byl jmenován do nejvyšší klubové funkce prezidenta klubu.

V pátek 23. září 2016 odpoledne se uskutečnila řádná Valná hromada klubu se stoprocentní účastí všech akcionářů. Před důležitým zápasem s Mladou Boleslaví došlo ke schválení nového složení představenstva společnosti Fotbalový Klub Jablonec, a.s.

V čele představenstva bude nově působit pan André Leonardus Kruf a roli místopředsedy představenstva převzala paní Ing. Zdenka Truhlářová. Řadovými členy budou v nadcházejícím období pánové Jaroslav Rezák a Miroslav Pelta, který v minulém období zastával roli místopředsedy. „S ohledem na zachování kontinuity zůstávám jen jako řadový člen představenstva bez samostatného podpisového práva, abych si zachoval poradní hlas v důležitých otázkách dalšího fungování klubu. Z časových důvodů jeho řízení ale musejí převzít jiní a jsem rád, že jsme našli pana Krufa, který má zájem stát v čele jabloneckého klubu,“ řekl po skončení Valné hromady Miroslav Pelta, který stále drží většinový podíl akcií společnosti. „Jak jsem již avizoval na konci minulé sezóny, prvním krokem byla nutná změna v organizační struktuře klubu. K tomu dnes došlo a můj záměr s prodejem akcií stále trvá. Není to jednoduchá záležitost z obchodního i právně procesního pohledu a jednání stále probíhají,“ dodal k majetkovým otázkám Pelta.

Nově zvolené představenstvo společnosti následně jmenovalo do nové pozice Prezidenta klubu pana Andrého Krufa. Ten bude mít na starost stanovení strategie klubu od mládeže po ligový A tým a zároveň bude dohlížet na řízení a chod klubu FK Jablonec. „Jablonecký fotbal sleduji už několik let z pozice významného obchodního partnera klubu. FK Jablonec patří mezi přední české profesionální kluby a je pro mne velká čest, že mohu stát v jeho čele. V roli prezidenta jabloneckého klubu se budu snažit předat své zkušenosti z řízení vlastní firmy a zároveň bych chtěl být na blízku partnerům a fanouškům,“ doplnil André Kruf, který v minulosti působil také ve fotbalové Příbrami, kde se podílel na zrodu úspěšné mládežnické akademie.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.