This text will be replaced
únor

V sobotu proti švédskému týmu Dalkurd FF

Také v druhém utkání na portugalském Atlantic Cupu čeká na jablonecké fotbalisty švédský soupeř. V sobotu od 17 hodin našeho času nastoupíme proti Dalkurd FF.

Přípravná utkání 2017/2018 | přát.

:

Branky DAL: 7. Bnou Marzouk

Branky JAB: 60. Piroch

Nováček letošní švédské ligy patří mezi novodobé kluby, vznikl teprve před třemi a půl lety. Už v roce 2016 ale bojoval o postupu mezi ligovou elitu, tehdy týmu baráž utekla o pouhý bod. Jen o rok později si ale Dalkurd druhým místem v druholigové soutěži zajistil přímý postup do švédské Allsvenskan, kterou si tak letos vyzkouší poprvé.

Debut si nováček švédské ligy odbývá také na portugalském Atlantic Cupu, kde se připravuje na ligovou sezonu. První utkání v naší skupině odehráli Švédové proti irskému Shamrock Rovers v základní hrací době 0:0, v následném penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hráči irského týmu.

Jablonec si v úterý připsal výhru 2:1 nad švédským Hammarby IF a v případě sobotního vítězství by mohl bez ohledu na ostatní zápasy skončit v základní skupině na prvním místě. V sobotu se bude hrát na stadionu Estádio Algarve, kde jsme v minulých letech také několikrát hráli. Výkop zápasu je v 17 hodin našeho času v České republice (16:00 v Portugalsku). K dispozici by měl být opět streamový přenos na internetu, který se vám pokusíme chvíli před začátkem zprostředkovat na našem webu a sociálních sítích.