V sobotu na Střelnici s Pískem!

FK Jablonec Písek
Přátelská utkání, přát. so 23. 7. 2016, 17:00

Týden před startem nového ligového ročníku nás čeká poslední herní test. Na Střelnici nám bude soupeřem třetiligový FC Písek. Zápas startuje v 17 hodin a otevřena bude hlavní tribuna A. V prodeji budou také vstupenky na Karvinou a nové dresy!

V dosavadním průběhu letní přípravy jsme odehráli již sedm zápasů. Jeden zápas se nám bohužel odehrát nepodařilo, když na soustředění v Rakousku vytrvalý déšť znemožnil uspořádat zápas proti národnímu týmu Uzbekistánu.

Zatím posledním herním testem byl souboj s účastníkem anglické Premier League Everton FC. Se slavným soupeřem jsme prohráli těsně 0:1, ale předvedená hra naznačila, že se dokážeme měřit také s elitním týmem anglické ligy. Do zápasu navíc také nastoupila většina našich mladých odchovanců.

FC Písek naposledy v tomto týdnu nastoupil proti juniorskému týmu Viktorie Plzeň a uhrál výhru 4:3. Na zápas s námi na Střelnici se těší také trenér Písku Ondřej Prášil. „Jsme velice rádi za to, že si nás Jablonec vybral jako soupeře pro svoji generálku před zápasem prvního kola nejvyšší české fotbalové soutěže. Tento fakt je vizitkou naší velmi dobré práce. Naši hráči se podívají na krásný stadion. A zahrát si na něm, bude pro mnohé z nich velký zážitek. Určitě to bude hodně náročné utkání, které nás prověří ve všech směrech. Ukáže se, kde máme největší problémy a kde budeme muset ve zbývajícím čase přípravy ještě zapracovat. Určitě máme v naší hře velké rezervy, a na ně se teď musíme zaměřit,“ říká trenér Písku na klubovém webu.

Poslední herní test před startem ligy se odehraje na Střelnici v sobotu 23. července od 17 hodin.

Na zápas bude platit volný vstup pro všechny příznivce, na Střelnici bude otevřena pouze hlavní tribuna v režimu "bez umístění". Žádáme proto majitele permanentek z B tribuny, aby výjimečně pro tento zápas našli místa na hlavní A tribuně.

Před zápasem i během utkání budou otevřeny pokladny u hlavního vstupu do stadionu, kde budou k dostání permanentky na sezónu 2016/17 a také vstupenky na první ligový duel s Karvinou (30. 7. od 17 hod.).

Stejně tak bude samozřejmě otevřen i klubový fanshop za hlavním vstupem, takže se budete moci patřičně vybavit před startem mistrovské sezóny. K dispozici bude také náš nový dres pro sezonu 2016/2017.

Nový dres FK Jablonec již v prodeji!

Author Martin Bergman