V sobotu hrajeme s Velkými Hamry

FK Jablonec FK Velké Hamry
Přípravná utkání, přát. so 6. 1. 2018, 11:00

První přípravné utkání této zimy odehrajeme již v sobotu na umělé trávě ve Mšeně. Našim soupeřem je účastník krajského přeboru FK Velké Hamry.

Na úvodní zápas přípravy, kdy mají hráči vesměs dvoufázové tréninky s posilovnou, kruhovými tréninky, během v terénu a přípravou na hřišti, jsou Velké Hamry ideálním soupeřem. Příležitost do zápasu by měli dostat hráči z celého kádru.

Naposledy jsme s Velkými Hamry odstartovali letní přípravu, kde jsme na hřišti v Hamrech vyhráli 10:0. Pro nedaleký tým z krajského přeboru nebudeme jediným ligovým soupeřem. Ve středu si pak Hamry zahrají proti Mladé Boleslavi.

První přípravné utkání s Velkými Hamry se odehraje v sobotu 6. ledna od 11 hodin na UMT Mozartova ve Mšeně. Přijďte naše hráče přivítat v novém roce, uvidíte v akci také novou akvizici mezi tyčemi Honzu Hanuše. A samozřejmě na lavičce trenéra Petra Radu.

Author Martin Bergman