V pátek proti Neugersdorfu!

FK Jablonec FC Oberlausitz
Přípravná utkání, přát. pá 1. 9. 2017, 13:00

Reprezentační přestávku vyplníme přípravným zápasem s německým soupeřem FC Oberlausitz Neugersdorf. Hrát se bude na stadionu v Doubravě.

V pátek 1. září 2017 nastoupíme od 13 hodin k přípravnému utkání v reprezentační přestávce, aby naši hráči nevypadli ze zápasového režimu. Našim soupeřem je dobře známý FC Oberlausitz, kde působí také náš bývalý kapitán Luboš Loučka, či bývalý hráč Teplic Štěpán Vachoušek.

Utkání se odehraje na stadionu v Doubravě u Turnova, kde náš tým občas jezdí trénovat. V minulém roce jsme tu odehráli také vítězné přípravné utkání proti Bohemians Praha 1905.

Stadion SK Jizeran Doubrava se nachází v severní části obce Žďár, jíž je Doubrava součástí. Stadion se nachází hned vedle Restaurace U Čapků na adrese: Břehy 12, 294 11 Žďár. GPS stadionu: 50°33´32.1"N 15°03´29.9"E.

Author Martin Bergman