říjen

V Břízkách souboj prvního se třetím

V posledním domácím utkání podzimu bude naše rezerva obhajovat první pozici třetiligové ČFL v zápase proti rezervě prvoligových Pardubic.

FORTUNA ČFL B | 13.kolo

:

Branky JAB: 20. Torfiq, 56. Černák

Branky PCE:

Náš rezervní tým se po minulém kole a přesvědčivé výhře 3:0 na trávníku Záp vyšvihl na první pozici ČFL skupiny B. Svou pozici bude tento víkend obhajovat proti třetímu týmu tabulky – Pardubicím B. Do konce podzimní části zbývají odehrát už jen poslední dvě kola, to sobotní s Pardubicemi, vše následně vygraduje o týden později očekávaným rivalským soubojem v nedalekých Přepeřích.

Vodičkův tým se může po třinácti odehraných kolech chlubit nejlepší defenzivou, ta inkasovala jen dvanáct branek. Hosté z Pardubic jsou zase jediným týmem soutěže, který ani jednou neremizoval, na svém kontě má sedm vítězství a šest porážek. Tabulkový rozdíl mezi oběma sobotními soupeři je pět bodů. Souboj prvního se třetím má výkop v Břízkách u jablonecké přehrady jako obvykle v sobotu v 10:15 hodin.

Vstup na zápasy B týmu je zdarma, ale návštěvníci areálu v Břízkách musí dodržet podmínky bezinfekčnosti dle protokolu Řídící komise pro Čechy.

Vstup diváků na stadion je možný́ pouze po předložení jednoho z následujících dokumentů:

• Negativního výsledku antigenního testu ne staršího 72 hodin
  • Negativního výsledku PCR testu ne staršího 7 dní
  • Negativního výsledku samotestu provedeného na místě před utkáním
  • Potvrzení o prodělání Onemocnění Covid 19 ne starší 180 dnů
  • Platný certifikát o dokončeném očkování a od poslední dávky uběhlo min. 14 dní a od aplikace první dávky neuběhlo více než 9 měsíců

Utkání začíná v sobotu 23. října od 10:15 hodin v Břízkách

Rozhodčí: Vít - Erlebach, Vitvar