leden

Útočník Václav Kadlec se připojil k týmu!

Útočník Václav Kadlec se v pondělí připojil k týmu Petra Rady! Zkušený ofenzivní fotbalista se zkušenostmi z Bundesligy do Jablonce přišel z Mladé Boleslavi, kde své působení ukončil.

Václav Kadlec se v pondělí hned připojil k týmu a zapojí se do přípravy na nadcházející ligové a pohárové boje. Aktuálně se řeší detaily jeho působení na Střelnici.

"Jsem rád, že jsme se s Jabloncem domluvili a mohl jsem změnit působiště nejen kvůli sportovní stránce. Dneska jsem se připojil k týmu, máme před sebou první trénink a budeme řešit podmínky, na kterých jsme s panem Peltou předběžně domluveni," říká Václav Kadlec, který bude v Jablonci nosit dres s číslem 10!

Více informací o působení Václava Kadlece v Jablonci zveřejníme odpoledne v rozhovoru s Vaškem.