Mládež
březen

Úspěšný anglický týden žáků U14

Tři zápasy v jednom týdnu mají za sebou naši žáci U14. Podívejte se, jak se jim v těžkých zápasech vedlo.

V minulém týdnu jsme sehráli poslední tři MU a čeká nás nadstavbová část soutěže. Na domácím hřišti jsme podlehli Bohemians Praha 0:2 (0:1). Ve vyrovnaném utkání byl soupeř šťastnější v koncovce. Sestava: Gregor - Šimůnek, Michálko, Podzimek, Kobr - Vlach - Just, Rulec, Málek, Janda - Hrušovský. Střídali: Nykrín, Obršlík, Kolář, Špinka.

Ve středu jsme opět doma přivítali ambiciozní tým Ústí nad Labem a ve stejné sestavě jako proti Bohemce a po velmi kvalitním výkonu vyhráli 2:0 (0:0). Branky: Podzimek a Rulec.

Anglický týden jsme zakončili v sobotu na umělé trávě v Trutnově vítězstvím 3:0 (2:0). Branky: Rulec 2 a Podzimek. Sestava: Gregor - Kobr, Michálko, Obršlík, Janda - Vlach - Šimůnek, Rulec, Podzimek, Just - Hrušovský. Střídali: Málek a Scholz. Do utkání jsme měli velmi dobrý vstup a nadprůměrná byla poslední patnáctiminutovka, jinak jsme v utkání za herními výkony z předešlých dvou zápasů zaostali. Kolář, Vobejda, Špinka, Nykrín a Horáček odehráli sobotní utkání KP za rezervu U15.