UEL: soupeřem je Pjunik Jerevan!

Po čtvrteční odvetě prvního předkola Evropské ligy UEFA již definitivně známe našeho soupeře pro úvodní duel v pohárové Evropě. Střetneme se s arménským Pjunikem Jerevan.

První utkání v Arménii mezi Pjunikem Jerevan a Škupi Skopje skončilo po devadesáti minutách 3:3, což bylo pro domácí celek vcelku překvapení. Navíc Pjunik prohrával ještě deset minut před koncem 1:3! Ale nakonec uhrál remízu 3:3.

Ve čtvrteční odvetě ve Skopje se Jerevan dostal do vedení 2:0 a výrazně vykročil k postupu do další fáze. Nic na tom nezměnilo ani snížení na 1:2 ze strany Skopje v závěru zápasu.

Naše cesta fotbalovou Evropou začne ve čtvrtek 25. července v 15:30 hodin ve městě Gyumri. V Jerevanu se totiž koná ME U19, takže zápas odehrajeme na jiném stadionu a v jiném městě.