U8 se zúčastnila turnaje v Liberci a získala krásných 9 bodů!

Kategorie U8 se zúčastnila venkovního turnaje v Liberci, na kterém změřila své síly se Slovanem Liberec, pražskou Spartou a Slavií, s Pardubicemi a Mladou Boleslaví.

Kategorie U8 na turnaji v Liberci získala 9 bodů z 12 možných a trenér Havlíček, který byl s výkony svých svěřenců spokojený, hodnotil turnaj slovy: „První zápas jsme odehráli se Slovanem Liberec, ve kterém jsme po dobrém výkonu zvítězili. Následovaly zápasy s pražskými S, které nám již herně příliš nevyšly a zaslouženě jsme prohráli. Poté jsme sehráli utkání s Pardubicemi a Mladou Boleslaví, z nichž jsme si odnesli plný počet bodů. Turnaj hodnotím jako velice povedený povedený a ceníme si především vítězství nad Libercem a Pardubicemi.”

Author AK