Mládež
27
srpen
2019

U19 smírně v Boleslavi


Pouhý bod získal starší dorost FK Jablonec z utkání 3. kola České ligy s FK Mladá Boleslav B za bezbrankovou remízu, po níž souboj o druhý bod střelami z penaltového bodu Jablonci také nevyšel, když ze čtyř pokusů proměnili jen jediný.

Česká liga dorostu U19 | 3.kolo


1
:
0
0:0

Branky MBB:

Branky JAB:


První dvacetiminutovka nepřinesla na obou stranách žádnou výraznější šanci nebo možnost ohrozit branku. Až ve 20. minutě po Coufalově přihrávce zprava na střed Podzimek vyslal střelu těsně nad branku. Za tři minuty z otočky pálil Šimůnek a rovněž nepřesně. Domácí se k první možnosti dostali v 25. minutě z trestného kopu, který jim však zneškodnil gólman Fiala. V 32. minutě nevyužil šanci Vosecký, který hlavou zamířil mimo branku. V 38. minutě další nadějný trestný kop domácích bezpečně kryl Fiala. Pět minut před koncem poločasu postoupil Coufal na střed vápna, ale jeho střela byla sražena na roh.

Druhý poločas se odehrával prakticky v režii jabloneckých, ale ta gól nepřinesla. Ve 48. minutě Vosecký z trestného kopu pálil nad branku. V 62. minutě Podzimkovu ránu gólman Lichtenberg vyrazil. V 71. minutě Coufal z pravého úhlu přestřelil. Domácí se z tlaku na chvilku vymanili a po chybě hostů vzadu šel v 75. minutě sám Kadlec na Fialu, který však jeho záměr vystihl a míč odrazil. V 78. minutě pronikl Vrzák zleva do vápna a napálil míč do pravé tyče. V 80. minutě Podzimek vystřelil míč z trestného kopu z levé hrany vápna do zdi. V 85. minutě z akce Körbera vypálil ze středu před vápnem Podzimek, domácí brankář střelu vyrazil před sebe a dobíhající Vosecký z malého vápna branku přestřelil. V poslední minutě odražený míč Coufal namířil do břevna. A tak přišly ke slovu pokutové kopy. Domácí proměnili své tři pokusy, jablonečtí ze čtyř pouze jeden Podzimkem.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.