Mládež
6
listopad
2019

U19 si připsala dvě vítězství


Starší dorost FK Jablonec pokračuje dál ve vítězné sérii a ve dvou zápasech vždy naplno bodoval.

FK Jablonec U19 - FK Ústí nad Labem 3:0

První šanci otevřít skóre měli hosté, když v 5. minutě po centru zprava do vápna pálil hlavou Fuč, ale Fiala byl na místě. V 8. minutě se domácí radovali z vedení. Čáp z levé strany nacentroval do vápna, kde Vosecký hlavou umístil míč do pravé růžku branky hostí – 1:0. Ve 14. minutě vystřelil po zemi Hrušovský a míč gólman Dombrovskij chytil stejně jako podobnou střelu ve 20. minutě Podzimka. Ve 17. minutě Ústí zahrávalo trestný kop, který ale zeď domácích míč odrazila a z následného brejku pálil Horáček a brankář míč jen srazil na roh.

V 48. minutě pronikl Hrušovský pravou stranou a jeho přihrávku do vápna zužitkoval Podzimek – 2:0. V 61. minutě pěkně vypálil Körber a branku hostí jen těsně přestřelil. V 62. minutě po rohu Podzimka zprava pálil Vosecký z voleje, ale gólman střelu odrazil znovu na roh, z kterého Dejl poslal míč potřetí do ústecké branky. Pak domácí hru kontrolovali, a i přesto se hosté ke dvěma možnostem dostali. V 70. minutě Fiala zneškodnil prudkou střelu Čičovského a v 82. minutě pálil Škoda mimo branku. Jablonec měl ale více šancí. Dvakrát neuspěl Coufal, pak z úniku ani Samek a dvě minuty před koncem se neujala ani střela Jelínka.

Fotbal Neratovice – Byškovice - FK Jablonec 0:2

O vítězství rozhodl Jablonec zejména zlepšenou hrou ve druhém poločase, kterou korunoval dvěma brankami Vosecký.

Vosecký mohl uspět hned v úvodu zápasu, když po přihrávce Čápa zleva poslal z výhodné pozice ve vápně těsně vedle pravé tyče. Na druhé straně se v 6. minutě míč z kopačky Tesaře otřel o břevno Fialovy branky. V 30. minutě po Hrušovského přihrávce z pravé strany pálil Vosecký hlavou jen do gólmana. Domácí Pospíšil měl v 35. minutě obdobnou možnost po centru Blažka zprava, ale z jeho hlavy míč branku hostů přeletěl. V 42. minutě se vyznamenal Fiala, když bezpečně odebral míč uniklému Pudilovi. V poslední minutě prvního poločasu Čáp z levé strany trefil břevno a po odrazu se míč dostal k Podzimkovi, jehož rána branku minula.

V 53. minutě našel Čáp zleva ve vápně Voseckého a ten svou šanci využil – 0:1. Prakticky vzápětí měl Vosecký další šanci, ale Jandův přesný míč z pravé strany napálil opět do domácího brankáře. V 60. minutě napřáhl z dálky Podzimek, ale gólmana Šnajdra nezaskočil. V 83. minutě se ve vápně nejlépe zorientoval Vosecký – 0:2. Tři minuty před koncem Podzimek zopakoval svou předchozí ránu, ale opět byl úspěšnější brankář.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.