19
srpen
2019

U19 podlehla Teplicím

Ani v prvním domácím utkání 2. kola České ligy nedosáhl starší dorost FK Jablonec na body, když podlehl v neděli FK Teplice 0:2 (0:0). O výsledku utkání až ve druhém poločase rozhodla standardní situace a pak chyba v rozehrávce jabloneckých. Přitom Jablonec měl dost šancí skórovat.

Branky TEP: 60.Hora, 74.Sinu

V 6. minutě likvidoval gólman hostí Zdeněk trestný kop Podzimka. Za dvě minuty zneškodnil střelu Jandy po zemi. Hosté zahrozili ve 12. minutě trestným kopem, který Mazánek odrazil na roh. V další minutě tepličtí odrazili rohový kop a z následného brejku Sinu pálil pod břevno, ale Mazánek ránu dokázal vytěsnit nad branku. Ve 27. minutě nevyužil ve vápně Dejl míč z trestného kopu Podzimka z pravé strany a poslal ho těsně mimo branku. A neujala se ani střela Horáčka v 35. minutě, která branku bohužel přeletěla. V 41. minutě zakončoval ve výhodné pozici Vosecký nepřesně akci Podzimka a Hrušovského pravou stranou. V polední minutě první půle pronikl Coufal zprava do vápna, ale jeho střela z úhlu skončila těsně za zadní tyčí mimo.

V 60. minutě zahrávali tepličtí z pravé strany rohový kop a na přední tyči si na míč vyskočil Hora a hlavou ho přesně umístil do jablonecké sítě – 0:1. Vyrovnat mohl v 64. minutě Körber, kdyby ve vápně zcela volný hlavou trefil míč z rohového kopu z levé strany. V 73. minutě za špatné rozehrávky získali hosté míč a rychlou kombinací postoupil k domácí brance, kde Sinu snadno zvýšil na 2:0 pro hosty. Ve zbývajícím čase se jabloneckým nepodařilo alespoň upravit nepříznivý stav. Nejblíže k tomu měl v 76. minutě Körber, ale přestřelil