Mládež
13
březen
2020

U19 má za sebou úspěšný vstup do jara


Vstup do jarní části České ligy zvládl starší dorost FK Jablonec velmi dobře. Na celkem FC Tempo Praha zaslouženě zvítězil 2:0 (2:0) a v zápase se výrazně prosadili noví mladí hráči v sestavě.

Česká liga dorostu U19 | 16.kolo


2
:
0
2:0

Branky JAB: 1. a 38. Torfiq

Branky TMP:


Už v první minutě šel Jablonec vedení, když Torfiq využil chyby v rozehrávce soupeřova brankáře Peška a pohodlně poslal míč do sítě. V 5. minutě jedinou nebezpečnou střelu z hranice vápna Babického Fiala zneškodnil. Jablonec soupeře většinou přehrával a z toho přišly i šance. Jednu z nich v 38. minutě proměnil ve druhý gól opět Torfiq.

Ve druhém poločase domácí pokračovali v dobré hře a soupeře vesměs přehrávali. Bohužel další gól ani z velmi dobrých šancí nevytěžili, a tak poločasový stav se stal i stavem konečným.

Trenér Bryscejn: „Zaslouženě jsme porazili neoblíbeného soupeře díky většímu důrazu a nasazení. Chlapci dodrželi taktický plán, nepustili soupeře za celý zápas do vyložené šance. My jsme kromě dvou vstřelených branek zahodili ještě 4 tutovky . Kladem zápasu byl debut patnáctiletého Nykrína a šestnáctiletého Drdy, kteří odehráli velmi dobře celý zápas. Skvělý byl na hrotu střelec obou branek Torfiq.“

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.