U19 doma porazila Čáslav

FK Jablonec Čáslav
7:0
Česká liga dorostu U19, 13. kolo ne 4. 11. 2018, 10:15

V utkání 13. kola České ligy zvítězil jablonecký starší dorost FK Jablonec jednoznačně nad FK Čáslav 7:0 (4:0). Jablonec v zápase dominoval a soupeři nedovolil prakticky nic. Hattrick vstřelil Velich.

V 10. minutě Velich vysunul do vápna Černáka, jehož střela s tečí přeletěla branku. V 11. minutě po rohu Jákla zprava na přední tyči Urbánek hlavou poslal míč poprvé do sítě. Na 2:0 zvýšil v 16. minutě Horáček po akci domácích na levé straně  a centru do vápna . Za dvě minuty třetí branku přidal Černák tentokrát po akci pravou stranou a přihrávce Velicha. První pokus hostů přišel až ve 20. minutě, kdy si střela Klapala z dálky cestu mezi tyče nenašla. Ve 29. minutě se mezi střelce zapsal poprvé Velich po přihrávce Urbánka – 4:0. Ještě do poločasu mohli přidat další góly Velich i Horáček, ale tomu zabránil gólman hostů Beran a ve druhém případě hrála roli nepřesnost.

Pátou branku přidal v 56. minutě Jákl přesnou střelou z trestného kopu. Na 6:0 v 72. minutě resp. 7:0 v 80. minutě upravil dvěma góly Velich. V obou případech využil prudkou přihrávku zprava Matěje Javůrka resp. centr stejného spoluhráče po nakrátko rozehraném rohu z pravé strany. V 82. minutě nabídli jablonečtí zadáci loženku hostujícímu Tůmovi, ale Mázanek jeho střelu odrazil. Pět minut před koncem Štolbovu ránu z dálky Beran lapil.