Mládež
říjen

U14 porazila Trutnov vysoko 6:0

V dalším zápase divize žáků, si naši žáci připsali jasné vítězství nad hosty z Trutnova

Česká divize žáků U14 | 1.kolo

:

Branky JAB:

15. Werani(Havlíček, Gaši)

16. Gaši(Werani, Kubín)

22. Werani(Škaloud,Havlíček)

42. Werani(Nagy, Husenica)

47. Werani(Husenica, Gaši)

54. Hubal(Kuhn,Gaši)

Branky MFT:

Komentář trenéra Jana Kozderky:

V dalším domácím utkání jsme doma pod umělým osvětlením přivítali MFK Trutnov. Od začátku utkání jsme byli aktivnějším týmem a začali si vytvářet územní převahu. První 2 šance jsme nedokázali dotáhnout do brankového efektu a po našem rohovém kopu zahrozili hosté brejkovou situací. V 15. minutě posunul Gaši na Havlíčka, který připravil první branku Weranimu. Po rozehrávce soupeře jsme získali míč, Kubín přihrávkou středem našel Gašiho, který si narazil s Weranim a uklidil míč k tyči. Ve 22. minutě po křídelní akci Havlíčka a Škalouda zvýšil Werani na 3:0. Po změně stran a přihrávkách Husenici a Nagyho zkompletoval Werani hattrick. Ve 47. jsme se po akci Gašiho a Husenici dostali čtvrtou brankou Weraniho do vedení 5:0. Skóre utkání uzavřel po přihrávce Gašiho a zblokované koncovce Kuhna, přesnou dorážkou Hubal.