U11 vyhrála turnaj v Sasku

FSV BUDISSA BAUTZEN pořádala v neděli 9.12.2018 v nové školní hale, s výborným zázemím, regionální turnaj pro ročník 2008. Turnaje se zúčastnilo osm týmů rozdělených do dvou skupin. Následně - skupina útěchy, semifinále a finále.

Po prohlídce historického centra města spojeného, mimo jiné s českými králi, se tým ve složení

Ježek, Beránek, Sirůček, Velechovský, Jirků, Hušek, Krejčů Kalina a Špaček přesunul do haly a následovaly zápasy ve skupině, kterou jsme dvěma vítězstvími a remízou vyhráli.

Nejdramatičtějším zápasem bylo semifinálové utkání s SG Weixdorf Dresden, ve kterém jsme po remíze 2:2 postoupili do finále až na pokutové kopy. Zde nás podržel brankář Ježek, když za svá záda nepustil ani jeden pokus soupeře a sérii rozhodl Matyáš Krejčů!

Finálové utkání proti SV Einheit Kamenz jsme pro sebe rozhodli nejlepším výkonem na turnaji v poměru 3:0 Hušek 2x a Velechovský.

Nejlepším střelcem turnaje se stal Břetislav – Břetimír - Hušek, ale i ostatní kluci zaslouží pochvalu. Turnaj byl hezkým zpestřením před blížícími se vánoci. Poděkování patří rodičům za skvělé povzbuzování i dopravci L. Krejčů za bezpečnou jízdu.

Děkujeme všem !

Realizační tým: Mička, Beránek, Věříšová