Mládež
duben

U10 reprezentovala náš klub na turnajích v Německu

Naši žáčci z U10 pod vedením trenéra Libora Řezníčka reprezentovali náš klub na turnajích v Německu. V článku se můžete podívat na report včetně fotogalerie.

Ve dnech 19.-20.4. 2019 jsme se zúčastnili dvou turnajů, U10 Osterturnier TSV Mariendorf 1897 v Berlíně.

zúčastnění hráči: Adam Hadidi, Lukáš Hrubý, Radek Knappe, Šimon Krátký, Štěpán Markalous, Michal Najman, Filip Regenermel, Martin Scholze, Patrik Štěpař, Matěj Vrbata

Trenéřir: Libor Řezníček , Pavel Krátký

Vedoucí týmu: Jitka Krátká.

Turnaj 19.4.2019 odehrálo 8 týmů systémem každý s každým. Hráno 6+1, 16 minut

FKJ - Wattenscheid 09 0:4
FKJ - TSV Mariendorf 1:0
FKJ - Darmstadt 0:2
FKJ - TSV Havelse 1:4
FKJ - Hallescher FC 0:3
FKJ - Fortuna Köln 0:3
FKJ - Kickers Choice Akademy 1:2

Všechny německé týmy vynikaly bojovností , agresivitou , hráli silový fotbal, plný tvrdých střel z prakticky každé pozice a to nás docela zaskočilo a neuměli jsme si s tím výsledkově poradit, největším našim problémem bylo,že jsme neproměňovali skvěle vypracované akce a nedokázali jsme gólově potrestat chyby soupeřů. Herně nás přehrál pouze Darmstadt a TSV Havelse.

Dne 20.4. bylo v turnaji 24 týmů, v šesti skupinách, podle umístění v základní skupině pak postup buď do zlaté nebo stříbrné skupiny o celkové umístění. Hráno 6+1, 12 minut.

základní skupina
FKJ - Energie Cottbus 1:0
FKJ - Chemnitzer FC 0:5
FKJ - Fortuna Köln 0:1

Stříbrná skupině (13 - 24 místo)
FKJ - 1.FC Magdeburg 1-1
FKJ - FC Süderelbe 2-2
FKJ - TSV Mariendorf A 3-1
FKJ - TSV Mariendorf B 2-2
FKJ - Kickers Choice Akademie 0-2

střelci Hrubý 3, Krátký 3, Štěpař 2, Vrbata 2, Scholze 1, Markalous 1

“díky“ remízám v zápasech, které jsme měli jasně vyhrát, jsme pak hráli o konečné 17. místo, které jsme prohráli s Energií Cottbus 0:1. Škoda jelikož kromě zápasu s Chemnitzer jsme byli ve všech zápasech lepší, kombinačnější, ale neproměňováním šancí a silovou hrou soupeře s opravdu tvrdými "nákopy" do míče jsme zápasy ztráceli.

Shrnutí trenéra Libora Řezníčka: "Když pomineme výsledky a umístnění tak z dlouhodobého hlediska vydařený turnaj, z 16 zápasů jsme pouze 3x byli herně horším týmem. Celý turnaj měl vynikající kvalitu zúčastněných týmu, skvělou atmosféru a byl precizně organizován. Výsledky a herní plán on-line v mobilní aplikaci. Krásné fotbalové prostředí a obrovská vstřícnost nás provázela na každém kroku. Musím pochválit všechny zúčastněné osoby a především hráče za vzornou reprezentaci klubu FK JABLONEC, což se nám potvrdilo ve zpětné vazbě od organizátorů. Rodičům děkuji za ochotu a čas, který s námi po celé tři dny trávili. Dále za dopravu a skvělou atmosféru v publiku. Klubu děkujeme za příspěvek a vůbec možnost se turnajů těchto rozměru zúčastnit. Zázemí jsme měli v špičkovém hotelu, který zařídili manželé Krátký. Mimo turnaje si kluci také prohlédli město a zážitkem byla prohlídka olympijského stadionu kde své domácí utkání hraje Hertha Berlín BSC. Logistický celou akci nebylo jednoduché naplánovat a tak jsme byli velmi rádi, že vše proběhlo bez komplikaci a všichni se v pořádku vrátili zpět domu."