Mládež
23
duben
2019

U10 reprezentovala náš klub na turnajích v Německu


Naši žáčci z U10 pod vedením trenéra Libora Řezníčka reprezentovali náš klub na turnajích v Německu. V článku se můžete podívat na report včetně fotogalerie.

Ve dnech 19.-20.4. 2019 jsme se zúčastnili dvou turnajů, U10 Osterturnier TSV Mariendorf 1897 v Berlíně. 

zúčastnění hráči: Adam Hadidi, Lukáš Hrubý, Radek Knappe, Šimon Krátký, Štěpán Markalous, Michal Najman, Filip Regenermel, Martin Scholze, Patrik Štěpař, Matěj Vrbata

Trenéřir: Libor Řezníček , Pavel Krátký 

Vedoucí týmu: Jitka Krátká. 


Turnaj 19.4.2019 odehrálo 8 týmů systémem každý s každým. Hráno 6+1, 16 minut 

FKJ - Wattenscheid 09 0:4
FKJ - TSV Mariendorf 1:0
FKJ - Darmstadt 0:2
FKJ - TSV Havelse 1:4
FKJ - Hallescher FC 0:3
FKJ - Fortuna Köln 0:3
FKJ - Kickers Choice Akademy 1:2

Všechny německé týmy vynikaly bojovností , agresivitou , hráli silový fotbal, plný tvrdých střel z prakticky každé pozice a to nás docela zaskočilo a neuměli jsme si s tím výsledkově poradit, největším našim problémem bylo,že jsme neproměňovali skvěle vypracované akce a nedokázali jsme gólově potrestat chyby soupeřů. Herně nás přehrál pouze Darmstadt a TSV Havelse. 

Dne 20.4. bylo v turnaji 24 týmů, v šesti skupinách, podle umístění v základní skupině pak postup buď do zlaté nebo stříbrné skupiny o celkové umístění. Hráno 6+1, 12 minut.

základní skupina
FKJ - Energie Cottbus 1:0
FKJ - Chemnitzer FC 0:5
FKJ - Fortuna Köln 0:1

Stříbrná skupině (13 - 24 místo)
FKJ - 1.FC Magdeburg 1-1
FKJ - FC Süderelbe 2-2
FKJ - TSV Mariendorf A 3-1
FKJ - TSV Mariendorf B 2-2
FKJ - Kickers Choice Akademie 0-2 

střelci Hrubý 3, Krátký 3, Štěpař 2, Vrbata 2, Scholze 1, Markalous 1

“díky“ remízám v zápasech, které jsme měli jasně vyhrát, jsme pak hráli o konečné 17. místo, které jsme prohráli s Energií Cottbus 0:1. Škoda jelikož kromě zápasu s Chemnitzer jsme byli ve všech zápasech lepší, kombinačnější, ale neproměňováním šancí a silovou hrou soupeře s opravdu tvrdými "nákopy" do míče jsme zápasy ztráceli.

Shrnutí trenéra Libora Řezníčka: "Když pomineme výsledky a umístnění tak z dlouhodobého hlediska vydařený turnaj, z 16 zápasů jsme pouze 3x byli herně horším týmem. Celý turnaj měl vynikající kvalitu zúčastněných týmu, skvělou atmosféru a byl precizně organizován. Výsledky a herní plán on-line v mobilní aplikaci. Krásné fotbalové prostředí a obrovská vstřícnost nás provázela na každém kroku. Musím pochválit všechny zúčastněné osoby a především hráče za vzornou reprezentaci klubu FK JABLONEC, což se nám potvrdilo ve zpětné vazbě od organizátorů. Rodičům děkuji za ochotu a čas, který s námi po celé tři dny trávili. Dále za dopravu a skvělou atmosféru v publiku. Klubu děkujeme za příspěvek a vůbec možnost se turnajů těchto rozměru zúčastnit. Zázemí jsme měli v špičkovém hotelu, který zařídili manželé Krátký. Mimo turnaje si kluci také prohlédli město a zážitkem byla prohlídka olympijského stadionu kde své domácí utkání hraje Hertha Berlín BSC. Logistický celou akci nebylo jednoduché naplánovat a tak jsme byli velmi rádi, že vše proběhlo bez komplikaci a všichni se v pořádku vrátili zpět domu."

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.