Reportáž
19
září
2021

Tři vstřelené branky zajistily dorostu plný počet bodů


Velmi dobrý zápas sehrál starší dorost Jablonce v 6. kole České ligy s těžkým soupeřem z Teplic a svůj výkon korunoval zaslouženým vítězstvím 3:1 (1:0).

ČL, Kolo: 6, Datum: 19.9.2021

FA Jablonec - FK Teplice 3:1 (1:0)

Sestava FA Jablonec: Reiner – Jodas, Malý, Chládek, Ryml - Werani, Kubín, Stibor (89. Bína), Šebek (57. Hanzlíček) – Linhart (85. Schober), Svrček (85. Kubát)

Trenéři: Just, Mička

Branky FA Jablonec: 27. Svrček, 70. Werani, 78. Stibor

Potrestaní FA Jablonec: ŽK – 83. Kubín

Sestava soupeř: Grümann – Jamrich, Hrdlička, Chaloupek (76. Bejček), Bílek (82. Bartoš) – Cohla, Kříž (52. Vacek), Köstl, Trnovec – Pokorný, Lána

Branky soupeř: 57. Trnovec

Potrestaní soupeř: ŽK – 60.Jamrich, 67.Hrdlička, 89.Köstl

Hřiště/povrch: Jablonec – Mozartova (tráva)

Rozhodčí: Linhart, Vrtal, Lopuszynski

Komentář: 

Už v 6. minutě se mohl po centru Weraniho trefit Svrček, ale rána z voleje šla mimo branku. Obdobně „uspěl“ na druhé straně prudkou ránou Trnovec. Ve 27. minutě už Svrček uspěl, když parádní přihrávku Linharta zprava hlavou usměrnil do sítě – 1:0. Za dvě minuty odpověděli hosté akcí, na jejímž konci agilní Trnovec hlavou pálil, ale Reiner míč odrazil. Reiner následně v 32. minutě nohou zlikvidoval střelu po zemi Köstla. Pak ještě zahrozil Pokorný střelou po zemi vedle branky. Tím tlak hostů polevil a naopak v 39. minutě Svrček na druhé straně svou další šanci nevyužil a přihrávku Weraniho zprava napálil jen do gólmana.

Teplicím se podařilo srovnat stav v 57. minutě, když pěknou akci zakončil prudkou střelou Trnovec. V 70. minutě pronikl Hanzlíček levou stranou, ve vápně našel Weraniho, který i přes bránící soupeře nasměroval míč do branky – 2:1. V 78. minutě Jodas nacentroval míč před teplickou branku, kde Stibor pálil do brankáře, ale odražený míč do sítě přece jen umístil – 3:1. Hosté měli možnost v 81. minutě skóre korigovat z trestného kopu, ale Reiner míč letící z kopačky Köstla pod břevno Reiner vytěsnil nad branku.

Sestavil: Pavel Bursa

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.