Rozhovor
6
srpen
2017

Trenér pochválil tým i přes porážku


Kouč Zdeněk Klucký i přes prohru s favorizovanou Plzní, pochválil své svěřence. Především za výkon v druhé půli a tlak pod který domácí hráči dokázali dostat Viktorii.

HET liga 2017/2018 | 2.kolo


0
:
1
0:1

Branky JAB:

Branky PLZ: 11. Tomáš Hájek


Hostující kouč Pavel Vrba si mohl po zápase zhluboka vydechnout, úleva byla znát i z jeho slov na tiskové konferenci. „Upřímně řečeno vyhráli jsme jen kvůli začátku utkání. Tam jsme dokázali vstřelit z první střely na branku gól. První poločas byl pak vyrovnaný, druhý byl Jablonec lepší. Domácí byli důraznější, měli jsme štěstí a to hned v několika momentech. Průběh druhého poločasu byl v režii Jablonce a štěstí se nakonec přiklonilo na naši stranu. Posledních dvacet minut bylo opravdu hektických, nezvládli jsme silovou převahu Jablonce, tam jsme to utkání moc nezvládali. Jablonec v těchto momentech zjednodušil hru a my jsme nedohrávali situace, jak jsme chtěli. Nikdo to v Jablonci nebude mít asi jednoduché. Dnes jsme to tu ubojovali, ale já bych si přál, abychom to uhráli spíš fotbalově,“ zhodnotil utkání plzeňský kouč.

Trenér domácích Zdeněk Klucký byl i přes porážku s výkonem spokojen. „Zápas nezačal pro nás moc dobře, dostali jsme gól z trestného kopu. Hra následně byla vyrovnaná, i když Kolář trefil krásnou střelou tyč. Za druhou půli musím naše kluky pochválit, dostali takový celek jako je Plzeň pod tlak. Vytvářeli jsme si šance, ale nikdo nedokázal míč usměrnit do sítě, nebo to tam prostřelit. Měli jsme velké šance, v závěru jsme hráli hodně nahoru vabank a Plzeň trefila tyč. Pochválit bych chtěl i Hübschmana s Pernicou, s Krmenčíkem si poměrně dobře poradili. Bohužel fotbal se hraje na góly a proto musím soupeři sportovně pogratulovat k vítězství,“ uvedl po zápase trenér Jablonce Zdeněk Klucký.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.