This text will be replaced
leden

Tomáš proti "svému" Šachtaru

Pro kapitána Tomáše Hübschmana byl duel proti Šachtaru Doněck velmi emotivním momentem.

Přátelská utkání 2016/2017 | AtlC1

:

Branky SAD: 37. Ferreyra, 57. Dentinho

Branky JAB: 34. Pospíšil (pen.), 52. Doležal

Hübschman strávil v oranžovém dresu ukrajinského celku celých deset let, tedy převážnou část své bohaté kariéry. Na východě Evropy zažil mnoho zážitků, a při vzájemném duelu v Portugalsku se tak potkal se spoustou starých dobrých přátel a kamarádů.

Ještě před utkáním stihl krátký rozhovor pro Šachtar TV, pozdravil se s bývalými spoluhráči i celým realizačním týmem. Hübschman se stal během deseti sezón v Doněcku klubovou legendou a Šachtar pro našeho kapitána připravil překvapení v podobě památečního dresu. Ten převzal z rukou bývalého spoluhráče Daria Srny. Pak už ale přišel na řadu samotný zápas, během kterého Tomáš spolehlivým výkonem na postu stopera přispěl ke kvalitní defenzivě celého týmu.

Podívejte se, jak jsme zastihli jeho chvíle při utkání s ukrajinským gigantem objektivem našeho fotoaparátu.