Tomáš Holeš přichází do Jablonce!

Z Hradce Králové přichází na roční hostování s následnou opcí krajní obránce Tomáš Holeš. Kluby se na jeho působení v Jablonci dohodly v pondělí odpoledne.

Jednání o působení Tomáše Holeše v Jablonci trvala několik týdnů a dnes byla zdárně dokončena. Tomáš se připojí k týmu hned v úterý ráno, kdy absolvuje týmové focení. „Chtěl bych se posunout dál, hrát první ligu,“ říká čtyřiadvacetiletý Tomáš Holeš.

Tomáš Holeš působil v Hradci Králové od žákovských kategorií a postupem času se vypracoval až na osobnost prvního mužstva. Ještě v dorosteneckém věku si ho všiml trenér Václav Kotal a vzal ho k sobě do prvního mužstva. Zde měl svoji prvoligovou premiéru v úvodním jarním kole sezóny 2011/2012 na půdě libereckého Slovanu. V černobílém dresu zasáhl celkem do 81 prvoligových zápasů a v druhé nejvyšší soutěži nasbíral 40 startů. Tomáš Holeš má na kontě také 11 startů v reprezentaci do 21 let.

Author Martin Bergman