Aktualita
11
říjen
2021

Tomáš Čvančara se stal hráčem měsíce září!


Útočník Tomáš Čvančara se stal vítězem druhého hlasování v naší anketě SBD Sever hráč měsíce! Vaše hlasy si vysloužil za své výkony během září!

Tomáš Čvančara dostal z pětice nominovaných fotbalistů v hlasování 45% vašich hlasů! Na druhém místě se umístil vítěz srpnové ankety Václav Pilař a na dalších místech pak byl brankář Jan Hanuš, záložník Miloš Kratochvíl a útočník Martin Doležal.

"Těší mě a chtěl bych všem fanouškům, co mi dali svůj hlas, moc poděkovat. Vážím si toho a doufám, že na výkony, které je zaujaly, zase navážu a bude to třeba ještě lepší. Věřím, že jako tým se dostaneme zpátky nahoru tam, kam patříme," říká po převzetí ceny Tomáš Čvančara, který se léčil ze zranění v utkání proti Alkmaaru.

"V pondělí jsem se poprvé zapojil s týmem do plného tréninku. Už se cítím dobře. Týden jsem měl klid a nemohl jsem nic dělat. Už mi to chybělo a jsem rád, že už můžu trénovat," říká jednadvacetiletý útočník, který si v září připsal ligový gól proti Spartě, který znamenal bod za remízu 1:1.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014-2021 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.