Aktualita
17
prosinec
2020

Tip na dárek: Kalendáře FKJ 2021


Jen do pátku máte možnost nakoupit v našem eshopu, abyste vše stihli do Vánoc! A jako ideální dárek pro vás máme poslední tip - kalendáře FK Jablonec.

Tradičně máme v nabídce nástěnný kalendář ve formátu A3, který by neměl chybět v žádné domácnosti nebo na pracovišti. A jako tradičně je v prodeji za rovnou stovku! Permanentkáři mohou navíc uplatnit slevu 20%. Tak rychle nabíhejte na fanshop.fkjablonec.cz a objednejte si ještě včas náš nový kalendář. Nebo můžete kliknout na odkaz níže a dostanete se rovnou k objednávce.

V nabídce máme také stolní kalendář na motivy naší Fotbalové akademie Jablonec. Ten je v prodeji za 90 korun a je ideálním parťákem při plánování roku 2021! Tak neváhejte a objednejte si kalendář našich mládežníků. Opět můžete při nákupu využít slevu 20% pro majitele permanentek 2020/2021.

POSLEDNÍ OBJEDNÁVKY DO 18. PROSINCE!

Poslední objednávky vyřizujeme do pátku 18. prosince 2020 do 12:00. Objednávky s osobním odběrem bude možné vyzvednout také v sobotu 19. prosince při utkání s Českými Budějovicemi v čase od 12:00 do 15:30 hodin. Pak se fanshop do konce roku zavírá! Děkujeme za pochopení.

SLEVA 20% PRO PERMANENTKÁŘE!

Pokud jste majitelé placené permanentky na sezónu 2020/2021, můžete na eshopu uplatnit slevu 20% na nákup zboží! Stačí vybrat platbu převodem a na kartě fakturačních údajů napsat do poznámky číslo permanentky. Na e-mail vám přijde faktura k uhrazení, kde budete mít uplatněnou slevu 20% pro majitele placené permanentky 2020/2021.

Po připsání platby na účet klubu bude objednávka potvrzena a zboží odesláno tak, jak si vyberete v průběhu objednávky.

NAKUPUJTE TAKÉ PŘES FACEBOOK A INSTAGRAM

Koupí produktů podpoříte celý sportovní klub FK Jablonec a my vám slibujeme, že se stále budeme snažit rozšiřovat naší nabídku a vylepšovat stávající produkty. Produkty můžete zakoupit prostřednictvím fanshopu, obchodu na Facebooku nebo na Instagramu.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.