Rozhovor
březen

Thorovský viděl dobrý kombinační fotbal

Jen slova chvály měl po zápase s Jihlavou připraveny ve svém hodnocení bývalý hráč Jablonce Honza Thorovský.

Honzo, jak si zápas viděl?

Celej mančaft podal dobrej výkon a konečně jsme protrhli střeleckou smůlu. Pět nádherných branek, to tu už dlouho nebylo. Jihlava se zpočátku snažila, ale jen snaha nestačila a když jsme dali první gól a přišel druhej, tak bylo jasné, že jich bude hodně. Přehrávali jsme je pohybem, kombinací a na našem mančaftu bylo vidět, jak mu po stránce psychický pomohlo vítězství nad Hradcem.

Co jsi říkal soupeři?

Byl slabší než Hradec. Dokud byl stav 0:0, tak jakž takž Jihlava hrála. Ale po dvou gólech se položila a v obraně dělala velké chyby. Bylo na ní vidět, že není v psychické pohodě.

Kdo se ti líbil?

Konečně zahrála záložní řada. Hráči se dobře pohybovali a vymýšleli pohledné akce. Je vidět, že se po zranění zlepšuje Zreľák a ukázal, že je do kombinace. A mluvit o naší stoperské dvojici už snad ani nemá cenu. Beneš a Pernica stabilně podávají výborné výkony.