Aktualita
13
prosinec
2020

TIP na dárek: Dresy FK Jablonec


Dalším z adventních tipů pro Vaše vánoční dárky z našeho e-shopu jsou dresy značky Capelli Sport, které oblékají naši hráči.

DRESY

Třetí adventní neděli vám představujeme kvalitní dresy německo-americké společnosti Capelli Sport, která obléká náš klub již druhým rokem. Slušivé dresy ve dvou barevných kombinacích, tedy domácí zelenobílé barvě nebo venkovní černé se zlatým potiskem, jistě potěší každého jabloneckého fanouška. Cenovky hráčských dresů začínají na 1125,- Kč a obsahují kompletní potisk na přání, tedy jména a čísla dresu dle vašeho výběru.

FANS DRESY A CYKLO DRESY

V nabídce našeho e-shopu kromě klasických zápasových dresů najdete i fanouškové dresy, příznivce kol jistě potěší i pánské a dámské cyklodresy FK Jablonec.

POSLEDNÍ OBJEDNÁVKY DO 18. PROSINCE!

Poslední objednávky vyřizujeme do pátku 18. prosince 2020 do 12:00. Objednávky s osobním odběrem bude možné vyzvednout také v sobotu 19. prosince při utkání s Českými Budějovicemi v čase od 12:00 do 15:30 hodin. Pak se fanshop do konce roku zavírá! Děkujeme za pochopení.

SLEVA 20% PRO PERMANENTKÁŘE!

Pokud jste majitelé placené permanentky na sezónu 2020/2021, můžete na eshopu uplatnit slevu 20% na nákup zboží! Stačí vybrat platbu převodem a na kartě fakturačních údajů napsat do poznámky číslo permanentky. Na e-mail vám přijde faktura k uhrazení, kde budete mít uplatněnou slevu 20% pro majitele placené permanentky 2020/2021.

Po připsání platby na účet klubu bude objednávka potvrzena a zboží odesláno tak, jak si vyberete v průběhu objednávky.

NAKUPUJTE TAKÉ PŘES FACEBOOK A INSTAGRAM

Koupí produktů podpoříte celý sportovní klub FK Jablonec a my vám slibujeme, že se stále budeme snažit rozšiřovat naší nabídku a vylepšovat stávající produkty. Produkty můžete zakoupit prostřednictvím fanshopu, obchodu na Facebooku nebo na Instagramu.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS | Nastavení cookies

© 2014-2022 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.