Sváteční utkání v Břízkách FK Jablonec B vs FC Hradec Králové B

V úterý 28.9 od 11:00 je v Břízkách na programu 15. kolo ČFL skupiny B, ve kterém na sebe narazí Jablonec B vs FC Hradec Králové.

Na státní svátek jsou na programu zápasy 15 kola 3.ligy. Náš B tým hostí v úterý v 11:00 na stadionu v Břízkách B tým FC Hradec Králové. V ČFL je zatím soutěž velmi vyrovnaná, a každé získání 3 bodů, může znamenat velký skok v tabulce. Náš tým zatím okupuje 8 místo v tabulce se ziskem 14 bodů. FC Hradec Králové B se ziskem 15 bodů je na 4 místě tabulky.

Vodičkův Jablonec má možnost výhrou poskočit i na první místo tabulky, a proto si tento souboj rozhodně nenechte ujít.

Vstup na zápasy B týmu je zdarma, ale návštěvníci areálu v Břízkách musí dodržet podmínky bezinfekčnosti dle protokolu Řídící komise pro Čechy.

Vstup diváků na stadion je možný́ pouze po předložení jednoho z následujících dokumentů:

• Negativního výsledku antigenního testu ne staršího 72 hodin
  • Negativního výsledku PCR testu ne staršího 7 dní
  • Negativního výsledku samotestu provedeného na místě před utkáním
  • Potvrzení o prodělání Onemocnění Covid 19 ne starší 180 dnů
  • Platný certifikát o dokončeném očkování a od poslední dávky uběhlo min. 14 dní a od aplikace první dávky neuběhlo více než 9 měsíců

Author Michal Kvítek