Mládež
6
únor
2018

Starší dorost prohrál s FK Přepeře


Zápas se hrál v rámci zimního turnaje FK Lomnice nad Popelkou na umělce v Mozartovce. Dorostenci v utkání doplatili na své chyby zejména ve druhém poločase, kdy zároveň nemalou roli sehrála i fotbalová zkušenost soupeře.

FK Jablonec U19/18 - FK Přepeře 1:4 (1:1)

Jablonec šel do vedení ve 27. minutě brankou Jákla, který obral o míč gólmana hostů a míč poslal do prázdné branky. Přepeře srovnaly za pět minut brankou Vokáčka, když jablonečtí nedokázali odvrátit míč poletující z jedné strany vápna na druhou. Ve druhém poločase hosté rozhodli zápas třemi brankami. Jednu dal Vlach z přímého kopu a další dvě přidal Řeháček.

Branka Jablonce: 27. Jákl

Sestava FK Jablonec: Vajner – Slezák (46. Vacek), Bělina, Ráček, Vostál (46. Malimánek) – Štěpánek, Jákl – Landfeld, Smíšek (46. Podzimek), Benda (46. Tokár) – Kratochvíla (60. Knitl).

"Pro nás to byla prospěšná konfrontace s týmem dospělých, který je aspirantem na postup do divize s řadou bývalých ligových hráčů. V utkání jsem byl spokojen s naší rozehrávkou a výstavbou hry od brankáře, která se nám dařila. V obranné fázi jsme hráli celkem pozorně, ale u obdržených branek jsme neřešili situace důsledně a důrazně. Bohužel, velké rezervy máme ve hře v útočné fázi, kde jsme nepřesní, nedůrazní a volíme složitá řešení. A poté nás stojí hodně sil opětovné přepnutí a bránění. Tam nás čeká ještě moc práce. Byl jsem spokojen, jak hráči utkání odpracovali po 10 dnech tréninků v kuse," hodnotí střetnutí trenér dorostu U19 Michal Kolčava.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.