Mládež
1
říjen
2019

Starší dorost porazil Pardubice


Osmé kolo České ligy přineslo jabloneckému staršímu dorostu další výhru, když zaslouženě porazil celek FK Pardubice B 3:0 (1:0). O branky se podělili oba útočníci, dvě dal Vosecký a jednu Coufal. Skvrnou utkání bylo vyloučení jabloneckého Jakuba Samka po šestiminutovém pobytu na hřišti

Česká liga dorostu U19 | 8.kolo


3
:
0
1:0

Branky JAB: 38.a 52.Vosecký, 61.Coufal

Branky PAR:


Jablonec začal aktivně a už ve 2. minutě z akce Coufala pravou stranou pálil Vosecký, ale gólman Nalezinek míč chytil. V 19. minutě opět střílel Vosecký z odraženého míče po trestném kopu Podzimka zprava. Za dvě minuty Podzimek rozehrál míč doleva Scholzovi a ten ho posunul dopředu Coufalovi, jehož centr před branku Váňa z první napálil mimo branku. V 35. minutě Váňa zahodil podobnou příležitost, když minul přihrávku opět Coufala se skvělým prodloužením Voseckého. V 38. minutě Podzimek našel přesně Voseckého – 1:0.

V druhém poločase v 52. minutě vsítil druhou branku Vosecký, kterého ideálně vysunul vpravo Podzimek a Vosecký sám pronikl do vápna – 2:0. Na 3:0 zvýšil v 61. minutě Coufal, jemuž před branku přihrál z levé strany Nykrín po jeho velmi dobrém vysunutí Šimůnkem. K jistým možnostem se v závěru zápasu dostali i hosté. V 81. minutě Reiner lapil střelu Koukoly a v 85. u levé tyče zneškodnil střelu hlavou Kopeckého.

Fotogalerie


Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.