Mládež
14
únor
2018

Starší dorost má za sebou soustředění


V minulém týdnu absolvoval nejstarší dorost U19 soustředění v domácích podmínkách, jehož součástí byly tři přípravná utkání. Dorostenci absolvovali zápasy z plného tréninku s rozdílnými výsledky.

FK Jablonec - SMS Lodž U19 0:6 (0:3)

Sestava: Vajner - Malimánek (46. Slezák), Štěpánek (46. Javůrek Matěj), Jákl (46. Bělina), Vostál (46. Ráček) - Podzimek (46. Tokár) - Scholz (46. Čech), Smíšek (31.Horáček (61. Kratochvíla)), Štolba (46. Benda) - Urbánek (46. Vacek), Knitl (46. Musílek).

"V utkání dostali příležitost všichni hráči. Za šest měsíců působení u týmu to byl nejkvalitnější soupeř, se kterým jsme hráli. Předčil nás výrazně ve všem. Pro nás velmi prospěšná konfrontace," hodnotí utkání trenér dorostu U19 Michal Kolčava.

FK Viktoria Žižkov U19 - FK Jablonec 4:1 (1:1)

Branka Jablonce: 19. Kinčl.

Sestava: Mazánek - Slezák (60. Malimánek), Javůrek Matěj, Jákl (46. Ráček), Vostál - Podzimek (60. Tokár), Scholz (60. Štěpánek) - Čech, Smíšek (46. Štolba), Kinčl - Urbánek (70. Smíšek).

"Prvních dvacet minut jsme hráli dle mých představ, soupeře jsme přehrávali, vstřelili branku a mohli jít do většího náskoku. Dobře jsme hráli na míči a velmi agresivně v obranné fázi. Od pětadvacáté minuty jsme nepochopitelně polevili a soupeře dostali do hry. Druhý poločas byl z naší strany průměrný, navíc jsme se dopustili hrubých individuálních chyb v obraně, které soupeř trestal. Z výkonu, až na prvních dvacet minut, jsem velmi zklamán. Nechci, abychom se takto prezentovali. Zejména jsme dělali velké množství nevynucených chyb a měli špatný pohyb," říká po zápase trenér Michal Kolčava.

FK Jablonec - FK Železný Brod muži 6:1 (5:1)

Branky Jablonce: 2. vlastní, 13. Urbánek, 15. Podzimek, 18. Ráček, 37. Kratochvíla, 70. Smíšek.

Sestava: Richter - Malimánek (61. Slezák), Štěpánek, Bělina (61. Javůrek Matěj), Ráček (61. Vostál) - Scholz (61. Čech), Podzimek (61. Tokár), Jákl, Benda (46. Kinčl) - Urbánek (60. Vacek), Kratochvíla (60. Smíšek).

"Na turnaji v Lomnici proti soupeři z krajského přeboru se nám povedl úvod utkání. Zejména ve hře ve středním pásmu jsme byli přímočaří a dařily se nám rychlé přechody, které jsme ve větším počtu hráčů dohrávali do konce. V polovině poločasu jsme začali hrát komplikovaněji a vymýšleli nesmysly. V druhém poločase naše nedobrá hra pokračovala. I když jsme hráli do nízkého bloku, měli jsme si s tím lépe poradit. Nebyli jsme trpěliví a hráli složitě. Výběr řešení byl špatný. Beru výsledek, jsem rád, že i kondičně jsme utkání zvládli na závěr soustředění. V dalších týdnech se přesuneme výhradně na hřiště a budeme pracovat na vylepšování našeho herního výkonu," komentuje vítězné utkání trenér Michal Kolčava.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.