Mládež
říjen

Starší dorost U19 dál vítězí

Starší dorost v utkání 11. kola České ligy zvítězil v Chrudimi nad tamním MFK 2:0 (1:0), když se z povedené akce z úvodu zápasu ujal vedení, které pak pečetil až v poslední minutě.

Česká liga dorostu U19 | 11.kolo

:

Branky MFK:

Branky JAB: 7.Hrušovaký, 90.Coufal

V 7. minutě po vysunutí Dejlem zatáhl Scholz míč až k levé brankové čáře a jeho centr na zadní tyči Hrušovský hlavou umístil do domácí branky – 0:1. Domácí měli první příležitost v 9. minutě po rohovém kopu zprava, kdy ve vápně Fikejz jen hlavou těsně přestřelil. V 11. minutě Podzimkova rána z trestného kopu jen těsně minula pravý roh chrudimské branky. Na druhé straně podobnou střelu domácích odrazil Jelínek. Další střelecké pokusy Jabloneckých v brance neskončily. Voseckého střelu po zemi lapil gólman Kopecký, Dejl poslal centr z rohu hlavou vedle a Podzimek z dálky minul. V závěru první půle domácí přitlačili a Bašek hlavou mířil vedle branky a stejný hráč vzápětí nato neuspěl proti Fialovi.

Ve 48. minutě Malimánek z pravé strany poslal míč do vápna, kde Hrušovský napálil domácího gólmana. Velkou možnost k vyrovnání měl v 69. minutě Javůrek, ale jeho prudkou střelu k pravé tyči stačil Fiala srazit na roh. V 81. minutě Coufal našel z pravé strany ve vápně Samka, ale míč z jeho hlavy směr do branky nenašel. V poslední minutě Coufal přešel přes dva soupeře až do vápna a polovysokou střelou pečetil jablonecké vítězství.