Mládež
24
říjen
2019

Starší dorost U19 dál vítězí


Starší dorost v utkání 11. kola České ligy zvítězil v Chrudimi nad tamním MFK 2:0 (1:0), když se z povedené akce z úvodu zápasu ujal vedení, které pak pečetil až v poslední minutě.

Česká liga dorostu U19 | 11.kolo


0
:
2

Branky MFK:

Branky JAB: 7.Hrušovaký, 90.Coufal


V 7. minutě po vysunutí Dejlem zatáhl Scholz míč až k levé brankové čáře a jeho centr na zadní tyči Hrušovský hlavou umístil do domácí branky – 0:1. Domácí měli první příležitost v 9. minutě po rohovém kopu zprava, kdy ve vápně Fikejz jen hlavou těsně přestřelil. V 11. minutě Podzimkova rána z trestného kopu jen těsně minula pravý roh chrudimské branky. Na druhé straně podobnou střelu domácích odrazil Jelínek. Další střelecké pokusy Jabloneckých v brance neskončily. Voseckého střelu po zemi lapil gólman Kopecký, Dejl poslal centr z rohu hlavou vedle a Podzimek z dálky minul. V závěru první půle domácí přitlačili a Bašek hlavou mířil vedle branky a stejný hráč vzápětí nato neuspěl proti Fialovi.

Ve 48. minutě Malimánek z pravé strany poslal míč do vápna, kde Hrušovský napálil domácího gólmana. Velkou možnost k vyrovnání měl v 69. minutě Javůrek, ale jeho prudkou střelu k pravé tyči stačil Fiala srazit na roh. V 81. minutě Coufal našel z pravé strany ve vápně Samka, ale míč z jeho hlavy směr do branky nenašel. V poslední minutě Coufal přešel přes dva soupeře až do vápna a polovysokou střelou pečetil jablonecké vítězství.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.