Aktualita
5
červenec
2018

Soustředění v rakouském Kaprunu začíná


Ve čtvrtek ráno odcestovali fotbalisté Jablonce na herní soustředění do Rakouska do Kaprunu. V Rakousku nás čekají tři přípravné zápasy.

S týmem neodcestoval obránce Nikola Janković, který si přivodil svalové zranění a bude se léčit v Jablonci. V kádru pro soustředění chybí také brankář Martin Klement, který má potíže s kolenem. Nahradil ho Adam Richter. Do Kaprunu neodcestoval také záložník Matěj Kubista, který bude hostovat ve druholigovém Varnsdorfu.

"Odjeli jsme do Rakouska s tím, co máme. Matěj Kubista bude hostovat ve Varnsdorfu, zranil se Nikola Janković, to je nepříjemné. Dominik Pleštil už trénuje naplno po zranění, což je dobře. A taky dostane příležitost v zápase. Soupeři teď budou kvalitnější a každý je rád, když může hrát s dobrým soupeřem. Ale i tak chceme vyhrát každý zápas. Důležité je, aby to ale každý odpracoval a měl stejnou zátěž," říká před prvním tréninkem v Rakousku trenér Petr Rada.

V Rakousku odehrajeme tři přípravné zápasy. Prvním soupeřem je účastník 3. předkola Ligy mistrů FC Red Bull Salzburg. Utkání se odehraje v sobotu 7. července od 16 hodin v rakouském Brambergu. Dalším soupeřem bude ruské FC Dynamo Moskva (středa 11. července) a poslední zápas odehrajeme proti celku z druhé německé ligy Arminia Bielefeld (sobota 14. července). Všechny zápasy se pro vás snažíme zajistit v přímém přenosu do České republiky na internetu. Po posledním zápase se náš tým přesune zpět do České republiky a závěrečnou část přípravy před startem FORTUNA:LIGY stráví v Jablonci.

Hráči pro herní kemp v Kaprunu

Brankáři: HANUŠ Jan, HRUBÝ Vlastimil, RICHTER Adam

Obránci: BŘEČKA Tomáš, HANOUSEK Matěj, HOLEŠ Tomáš, HOVORKA David, LISCHKA David

Záložníci: ACOSTA Rafael, HÜBSCHMAN Tomáš, JOVOVIĆ Vladimir, KRATOCHVÍL Miloš, KUBISTA Vojtěch, MASOPUST Lukáš, PLEŠTIL Dominik, POVAŽANEC Jakub, TRÁVNÍK Michal

Útočníci: ČVANČARA Tomáš, DOLEŽAL Martin, CHRAMOSTA Jan, IKAUNIEKS Davis

Související zprávy


Sdílej


Nejnovější články

Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.