Aktualita
5
říjen
2017

Snižujeme ceny permanentek!


Máme za sebou pět domácích ligových zápasů a přichází na řadu snižování cen sezónních permanentek. Včasným nákupem zlevněné permice si také zajistíte svá místa na nadcházející bitvy se Spartou a Slavií Praha u nás na Střelnici.

Říjnové slevy sezónních permanentek budou jediným snížením ceny v sezóně 2017/2018! 

Využijte proto výhodné nabídky a udělejte radost sobě nebo svým blízkým. V ceně zlevněné permanentní karty FK Jablonec je deset domácích zápasů HET ligy a volný vstup se samozřejmě týká také případných pohárových střetnutí v domácím MOL Cupu.

„Úmyslně jsme zvolili tuto cestu před nadcházejícími zápasy HET ligy proti Spartě a Slavii Praha, které nás ještě doma čekají v podzimní části. Naši hráči předvádí dobré výkony, hrajeme nahoře a podporu fanoušků si zaslouží. I proto věříme, že se počet permanentkářů výrazně zvýší i s ohledem na blížící se duely s pražskými S. Tím si také zajistíte s předstihem své místo na tyto atraktivní duely,“ říká k nově nastaveným cenám permanentek ředitel komunikace FK Jablonec Martin Bergman.

Zápasy proti Spartě a Slavii nejsou jediným lákadlem. Na jaře nás čeká také Podještědské derby s Libercem, tradičně dramatický souboj s Teplicemi a především domácí ligová rozlučka, kdy v 30. kole ligy hostíme 1.FC Slovácko.

Ještě větší zvýhodnění permanentek mají fanoušci, kteří sezónní kartu vlastnili v minulé sezoně, ale ještě si nekoupili novou permici. A ani noví permanentkáři nepřijdou o stávající výhody v podobě SMS sestavy před utkáním, pravidelného newsletteru do e-mailové schránky, či soutěže o věcné ceny. Chybět samozřejmě nebude také nálepka se jménem na svém místě, kde fandíte!

Zvýhodněné permanentky jsou v prodeji od čtvrtka 5. 10. 2017 na sekretariátu klubu každý všední den od 7 do 15 hodin! Pokud si budete chtít koupit permanentku za základní cenu bez dalších dodatečných slev, můžete tak učinit také online přes náš web.

Související zprávy


Sdílej


Výhody registrace

  1. Pravidelný newsletter do emailu. Už vám nikdy nic podstatného neunikne!
  2. Přístup do diskuzního fóra.
  3. Možnost klást dotazy vedení klubu.
  4. Účast ve speciálních soutěžích o ceny (pouze pro registrované).
Registrace zde

Facebook

Twitter


O webu | GDPR | Kontakt | RSS

© 2014 FK Jablonec. Všechna práva vyhrazena.